Polecane

Rusza Music Box Classic

Polska spółka medialna Music Box Group, będąca właścicielem muzycznych stacji telewizyjnych oraz SoFAST, wiodący gracz w tworzeniu, dystrybucji i monetyzacji kanałów FAST, z dumą ogłaszają wprowadzenie na rynek Music Box Classic. Ten zupełnie nowy kanał muzyczny telewizji FAST (Free Ad-upported Television – pol. bezpłatna telewizja strumieniowa z reklamami) wywoła u widzów na całym świecie falę nostalgii i energii.

 

Music Box Classic ma szansę na nowo zdefiniować krajobraz platform streamingowych FAST. Nowy kanał wyróżnia się na tle innych stacji muzycznych dystrybułowanych w modelu FAST starannie wyselekcjonowaną playlistą z największymi gwiazdami muzyki pop i rock i ich hitami z lat 80., 90. i 2000.

 

foto. Music Box Group

„Stworzyliśmy telewizję, która przyciągnie fanów muzyki z całego świata. Widzowie znajdą w niej wszystkie największe hity setek uznanych na całym świecie gwiazd muzycznych, takich jak Cher, Michael Jackson, Tina Turner, Donna Summer, Whitney Houston, Celine Dion, Queen , Kylie Minogue, Lady Gaga, Britney Spears i wielu innych. Wierzymy, że widzowie będą mile zaskoczeni jakością klipów. Wszystkie zostały zremasterowane przy użyciu naszej własnej technologii, aby zapewnić bezkonkurencyjna jakość obrazu i dźwięku”powiedział Serhij Kobel, dyrektor zarządzający i programowy Music Box Group.

„Jako pionierzy globalnego ekosystemu FAST/AVOD, SoFAST jest podekscytowany możliwością współpracy z Music Box Group przy uruchomieniu Music Box Classic”powiedział Yanaï Arfi, założyciel i dyrektor generalny firmy SoFAST. „Dzięki naszemu doświadczeniu w dystrybucji programów telewizyjnych i silnej pozycji Music Box Group w branży muzycznej jesteśmy pewni, że Music Box Classic zachwyci widzów niezrównaną kolekcją ponadczasowych hitów”.

Współpraca pomiędzy SoFAST i Music Box Group oznacza synergię dwóch potęg w branży rozrywkowej. Dzięki kompleksowej ofercie SoFAST obejmującej ponad 580 kanałów FAST nadawanych na różnych platformach streamingowych, w tym CTV, OTT, Telco i doświadczeniu Music Box Group w dostarczaniu muzycznej rozrywki na najwyższym poziomie milionom widzów w całej Europie, Music Box Classic ma szansę stać się ulubionym kanałem fanów muzyki na całym świecie, w tym w Polsce, gdzie będzie dostępny na wiodących platformach sreamingowych i serwisach OTT.

Music Box Classic dołącza do oferty linearnych stacji muzycznych obsługiwanych przez Music Box Group w Polsce, Ukrainie i Gibraltarze, jeszcze bardziej umacniając swoją obecność w branży rozrywkowej.

 

foto. Music Box Group

O SoFAST: SoFAST, wywodzący się z produkcji treści telewizyjnych i dystrybucji kanałów premium za pośrednictwem telewizji kablowej i satelitarnej, specjalizuje się w telewizji FAST (bezpłatnej telewizji strumieniowej z reklamami). Do kluczowych kompetencji firmy należą tworzenie kanałów, usługi studia graficznego, transmisja w chmurze, dystrybucja telewizyjna, strategie monetyzacji oraz aplikacje telewizyjne i platformy OTT. Dzięki kompleksowej ofercie i portfolio ponad 580 kanałów nadawanych na różnych platformach streamingowych na całym świecie, SoFAST zapewnia rozrywkę na najwyższym poziomie.

O GRUPIE MUSIC BOX: Telewizja muzyczna z siedzibą w Polsce produkuje linearne kanały telewizyjne dostępne w sieciach kablowych i IPTV w Polsce, Ukrainie i Gibraltarze, a także za pośrednictwem satelity HotBird w całej Europie. Firma dostarcza różnorodną gamę wysokiej jakości treści muzycznych pod marką „Music Box”, założoną w 1984 roku w Wielkiej Brytanii.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *