MediaPolecaneTVN Discovery Polska

Rusza nowy serwis TVN24 GO

Właśnie wystartował serwis TVN24 GO. To innowacyjna platforma dająca dostęp do dwóch najbardziej opiniotwórczych stacji newsowych w kraju – TVN24 i TVN24 BiS – na żywo. – TVN24 GO

 

 

TVN24 GO to nowoczesne medium dające również dostęp do dodatkowych transmisji live oraz bogatej biblioteki programów informacyjnych i publicystycznych na żądanie. TVN24 GO stwarza wolność wyboru miejsca, czasu i ekranu. Z serwisu można korzystać w całej Europie.

 

 

TVN24 GO to:

  • Dwa najbardziej opiniotwórcze kanały newsowe na żywo – TVN24 i TVN24 BiS
  • Pełna biblioteka programów i magazynów publicystycznych Grupy TVN Discovery Polska
  • Dodatkowe transmisje z najważniejszych wydarzeń w Polsce i na świecie, dostępne tylko on-line (obrady sejmu, konferencje prasowe itp.)

TVN24 GO daje możliwość oglądania treści newsowych na 2 urządzeniach jednocześnie 24/7, pełny dostęp do kanałów TVN24 i TVN24 BiS nawet do 7 dni wstecz oraz możliwość cofania programu na żywo do 2 godzin.

Cennik przedstawia się następująco:

 

W przyszłości platforma będzie oferować także personalizację – dobór materiałów pod zainteresowania użytkowników, ich ulubione tematy oraz przypisane im powiadomienia / alerty.

Platforma TVN24 GO dostępna jest zarówno z poziomu przeglądarki internetowej, jak i w formie aplikacji na urządzenia mobilne (tablety i smartfony) oraz Smart TV.

Nie ma konieczności zawierania długoterminowych umów i zobowiązań – użytkownicy mogą skorzystać z 3 rodzajów pakietów: dostęp na 1 dzień, na 30 dni oraz na 365 dni.

Jesteśmy dumni z faktu, że jest to pierwsza tego typu platforma w Europie. Podobne rozwiązania istnieją na ten moment jedynie w USA.

2 komentarze do “Rusza nowy serwis TVN24 GO

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *