Rusza oficjalny sklep studia CD PROJEKT RED!

CD PROJEKT RED, twórcy serii gier o Wiedźminie oraz gier Cyberpunk 2077 i GWINT: Wiedźmińska Gra Karciana, ogłaszają otwarcie CD PROJEKT RED STORE.

 

W ofercie sklepu gracze znajdą m.in. wysokiej jakości koszulki i bluzy z projektami inspirowanymi grami studia. Wśród dostępnych produktów znajdują się także liczne przedmioty kolekcjonerskie, w tym gadająca pluszowa zabawka Trolla Sklepa oraz ekskluzywnie wydany wiedźmiński notatnik. Oferta będzie stale rozszerzana o nowe przedmioty oraz ich kategorie.

Sklep prowadzi również przedsprzedaż pieczołowicie wykonanej, 30-centymetrowej figurki przedstawiającej Geralta z Rivii, jakiego gracze jeszcze nie znają. Inspirowana średniowieczną Japonią scena ukazana na figurce przedstawia Wiedźmina szykującego się do walki z Oni — japońskimi demonami.

Studio udostępniło dziś pierwszy film z serii reklam wideo, którymi będzie promować działalność sklepu oraz przedmiotów znajdujących się w jego ofercie.

W chwili obecnej zakupy w CD PROJEKT RED STORE mogą zrobić mieszkańcy krajów członkowskich Unii Europejskiej. W niedalekiej przyszłości dostępność sklepu rozszerzy się o kolejne kraje, w tym m.in. Stany Zjednoczone i Kanadę.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *