Internet & Gry - Reklama

Rusza Zielony Onet – nowa platforma dla ekologicznie świadomych

Ringier Axel Springer Polska uruchamia serwis internetowy, który ma na celu dostarczanie bieżących informacji w tematach związanych z ekologią, klimatem oraz szeroko rozumianą przyrodą. Zielony Onet jest bazą wiedzy na temat środowiska naturalnego, oferując użytkownikom szeroki wachlarz treści – od reportaży i artykułów po raporty i analizy najnowszych badań naukowych.

 

– Zielony Onet to nowy serwis Ringier Axel Springer Polska, która skupia się na temacie ekologii. W 2020 r. powstała akcja Niech Żyje Planeta, której nadrzędnym celem jest edukacja i inspirowanie Polaków do zmiany swoich codziennych nawyków. Dzięki współpracy z doświadczonymi redaktorami Ringier Axel Springer Polska oraz partnerami zewnętrznymi, Zielony Onet ma ambicję stać się wiodącym źródłem informacji o ekologii i kryzysie klimatycznym – mówi Olga Korolec, dyrektorka zarządzająca Onetu.

W serwisie Zielony Onet będą publikowane najnowsze informacje na temat polityki klimatycznej w Polsce i na świecie, a także proekologicznych działań biznesu. To miejsce, w którym będzie można jeszcze lepiej zrozumieć problemy związane ze kryzysem klimatycznym i jego wpływem na codzienne życie.

Treści Zielonego Onetu będą dostępne nie tylko na stronie serwisu, ale również na głównej stronie Onetu oraz w social mediach. Wszystkie materiały będą dostępne zarówno w ramach darmowej oferty, jak i dla subskrybentów Onet Premium, którzy dodatkowo zyskają dostęp do ekskluzywnych tłumaczeń i materiałów od zagranicznych partnerów.

Zielony Onet stanowi doskonałe uzupełnienie dla inicjatywy “Niech Żyje Planeta”. Ringier Axel Springer Polska z zaangażowaniem dąży do edukacji użytkowników oraz promowania proekologicznych nawyków wśród Polaków, a Zielony Onet to kolejny krok w tym pozytywnym i korzystnym ruchu w dążeniu do lepszego i bardziej zielonego świata. Niech Żyje Planetaznajdzie swoje naturalne miejsce w Zielonym Onecie. To właśnie tu będą publikowane najciekawsze materiały z tej inicjatywy.

Zielony Onet będzie również otwarty na współpracę z serwisami partnerskimi, tworząc platformę wymiany wiedzy i doświadczeń w dziedzinie ekologii.

https://zielony.onet.pl

foto/źródło. Ringier Axel Springer Polska

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *