Ruszają castingi do drugiej edycji „Kanapowców”

Pierwszy sezon Kanapowców okazał się hitem stacji TTV, więc podjęcie decyzji o realizacji drugiej edycji było tylko kwestią czasu. Tym razem poszukiwani są bohaterowie z Podhala.

 

 

Wygodna kanapa, chipsy, piwko i dobry film. Eksperci alarmują, a TTV działa! W Polsce nadwaga dotyczy już ponad 68% mężczyzn. W drugim sezonie „Kanapowców” pięciu najodważniejszych ponownie dostanie szansę, by zadbać o swoje zdrowie i formę. Pod opieką trenera zmienią nie tylko swój wygląd, ale i styl życia. W pierwszej edycji programu udział wzięli mieszkańcy Śląska i Zagłębia. W drugim sezonie przeniesiemy się na przepiękne Podhale.

Jak się zgłosić do Kanapowców? Wystarczy otworzyć formularz producenta i wypełnić niezbędne dane: https://www.masskoncept.pl/castingi_view.php

„Kanapowcy” to polska wersja formatu „Real men”, który dotychczas pokazany został w 14 krajach, m.in. w Niemczech, Estonii, Łotwie, Holandii oraz Szwecji. Formuła programu polega na tym, że kliku otyłych mężczyzn pod opieką trenera w kresie kilku miesięcy próbuje zmienić swój styl życia.

Za produkcję polskiej wersji odpowiada firma MASS KONCEPT.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *