Ruszył casting do II edycji show randkowego „Magia nagości. Polska”

Ruszył casting do II edycji show randkowego „Magia nagości. Polska”, który jesienią tego roku bił rekordy popularności w Zoom TV. Tym razem nadawca stawia na jeszcze większą różnorodność uczestników i szuka m.in. osób niebinarnych. Nowe odcinki polskiej „Magii nagości” w Zoom TV już wiosną 2022 r.

 

Popularność pierwszej edycji programu Magia nagości. Polska wśród widzów Zoom TV utwierdziła nas w przekonaniu, że jego obecność na naszej antenie była bardzo dobrym pomysłem. Program słynie z otwartości na każdego – niezależnie od płci, koloru skóry, narodowości czy orientacji seksualnej. W drugiej serii stawiamy na jeszcze większą różnorodność uczestników, dlatego szczególnie zależy nam na udziale osób niebinarnych. Serdecznie zapraszamy również kobiety. Pokażmy światu, jak pięknym i otwartym narodem jesteśmy” – mówi Rafał Freyer, Dyrektor Programowy Zoom TV.

Pierwsza polska edycja show „Magia nagości” cieszyła się dużą popularnością wśród widzów Zoom TV. Premierowe odcinki programu, emitowane od 3 września do 1 października br., oglądało ponad 100 tys. widzów z grupy komercyjnej (AMR, All 16-49) co przekładało się na ponad 4 proc. udziału stacji w paśmie emisji (SHR%, All 16-49) oraz blisko ćwierć miliona widzów z grupy ogólnej (AMR, All 4+), co dało stacji średnio 3,5 proc. udziału w rynku podczas emisji programu (SHR%, All 4+). To oglądalność kilkukrotnie wyższa niż średnie, długookresowe wyniki stacji.

Program jest oparty na popularnym brytyjskim formacie „Naked Attraction”, który dotychczas był prezentowany w ponad 70 krajach świata. Jego zagraniczne edycje są emitowane w Zoom TV od marca 2019 r. Prowadzącą polską edycję show jest popularna aktorka – Beata Olga Kowalska.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *