Sport w TVTVP

Ruszył proces licencyjny dla pokazów meczów UEFA Euro 2020

Telewizja Polska S.A. rozpoczęła proces udzielania zgód i licencji dla pokazów publicznych meczów Mistrzostw Europy w Piłce Nożnej UEFA EURO 2020. Wszelkie informacje oraz formularz zgłoszeniowy znajdują się na stronie www.licencje.tvp.pl.

 

Organizatorzy Stref Kibica w miejscach takich jak: bary, puby, restauracje, hotele oraz w ramach imprez plenerowych, mogą planować – przy zachowaniu obostrzeń epidemiologicznych – organizację pokazów tego wyjątkowego wydarzenia sportowego.

– Cieszy nas, że robimy pierwszy duży krok w kierunku powrotu do tak upragnionej przez wszystkich rozrywki w szerszym gronie. Wierzymy, że ta inicjatywa pomoże w reaktywacji działalności gospodarczej wielu podmiotów – mówi Monika Karasek, Dyrektor Biura Sprzedaży i Współpracy Międzynarodowej TVP S.A.

Zgłoszenia organizacji Stref Kibica w całym kraju należy wysyłać poprzez stronę www.licencje.tvp.pl, gdzie znajduje się również szczegółowy wykaz zasad organizacji wydarzeń, w tym przepisy i wytyczne UEFA. Udostępniono tam również cennik zgód i licencji oraz informacje techniczne dotyczące sygnału.

– Proces uzyskania zgód jest mocno zautomatyzowany. Po wypełnieniu specjalnego formularza, organizator otrzymuje zwrotny mail, zawierający specjalny numer zgłoszenia oraz instrukcję – krok po kroku – opisującą sposób, w jaki należy zapewnić w pełni legalny pokaz – mówi kierujący projektem licencyjnym Łukasz Naczas, kierownik Działu Krajowej Sprzedaży Licencji i Praw TVP.

Telewizja Polska S.A. jest wyłącznym reprezentantem UEFA w zakresie udzielania licencji i zgód dla pokazów wszystkich meczów UEFA EURO 2020.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *