Ruszyła akcja promocyjna #oMioj Ryzyko

1 czerwca ruszyła akcja #oMioj Ryzyko nawiguj bezpieczenie do celu” w ramach, której Mio Polska obniża ceny swoich najpopularniejszych nawigacji.

 

 

Zbliżają się wakacje, a więc czas urlopów i wyjazdów. Epidemia koronawirusa spowodowała, że coraz więcej Polaków rezygnuje z publicznego transportu i do podróży wykorzystuje swoje auta. Wzmożony ruch na drodze skłania, by przed podróżą dokładnie zaplanować swoją drogę. Dlatego marka Mio wraz z ponownym otwarciem branży turystycznej i transportowej w ramach akcji #oMioj Ryzyko, nawiguj bezpiecznie do celu”, postanowiła obniżyć ceny swoich najpopularniejszych  nawigacji.  Wybrane modele Polacy mogą kupić nawet o 100 zł taniej.   

–  Czerwiec  to miesiąc kiedy Polacy  bardzo chętnie decydują się na  kilkudniowe wyjazdy, by na chwile odetchnąć od codziennego zgiełku. Dlatego firma Mio postanowiła w ramach akcji „oMioj Ryzyko, nawiguj bezpiecznie do celu”  od 1 czerwca obniżyć  ceny   najpopularniejszych  modeli nawigacji. Dzięki  produktom  Mio można  łatwo i wygodnie zaplanować i dopasować  trasę do swoich potrzeb.  Dodatkowo korzystanie z nawigacji pozwoli odłożyć choć na chwilę  smartfona, który próbuje bardzo często zastąpić  nam  wiele  przenośnych  urządzeń. Ma on jednaktylko jedną baterię, która zazwyczaj wyczerpuje się w najmniej oczekiwanym momencie podkreśla Łukasz Tetkowski, Marketing Manager MiTAC.

Osoby, które zdecydują się na zakup  sprzętu mogą liczyć na obniżki cen  zarówno  podstawowych modeli jak i tych  stworzonych z myślą o pojazdach specjalistycznych jak na przykład campery. Dla właścicieli takich pojazdów obniżono  cenę nawigacji z dedykowaną funkcją Truck, która umożliwi uwzględnić nietypowe gabaryty samochodu w planowaniu trasy. O rabaty należy zapytać oficjalnych partnerów Mio, których  lista znajduje się na  stronie www.mio.com.  W promocji obniżono ceny  następujących produktów:

Model Wartość rabatu
7700 TRUCK 50 zł
7700 FEU/7800 50 zł
7700 PL/7100 20 zł
8500 50 zł
8670 Truck 100 zł
Drive 65 truck 100 zł

 

 Promocja trwa do  wyczerpania zapasów

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *