Cyfrowy PolsatWAŻNE

Ruszyła nowa kampania Cyfrowego Polsatu – abonament za darmo

W tym tygodniu została uruchomiona nowa kampania Cyfrowego Polsatu informująca o nowej promocji z pakietem Rodzinnym HD (19,99 zł) – z abonamentem za darmo do końca roku, filmowymi kanałami premium Cinemax HD i Cinemax 2 HD w prezencie na całą długość umowy, nowymi kanałami HD – Polsat Sport HD, Polsat Sport Extra HD, Polsat Film HD, Super Polsat HD i TV6 HD – oraz 28 dodatkowymi kanałami z wyższych pakietów w prezencie do końca br.

Główny przekaz kampanii to: Teraz w Cyfrowym Polsacie ponad 80 kanałów za jedyne 19,99 zł/mies., w tym najlepszy sport w jakości  HD i filmowe kanały premium w prezencie. Na start abonament za darmo do końca roku!

Kampania obejmuje:

TV, spot 30”, m.in. Polsat, kanały tematyczne Polsatu, radio, m.in. RMF FM, Radio ZET, Muzo FM, RMF Classic, Złote Przeboje, Eska, prasę, online.

Szczegóły realizacyjne:

Kreacja: Grey
Reżyser:  Michał Bulik
Operator obrazu: Jan Holubek
Scenariusz: Paweł Mazurkiewicz, Sławomir Klimkowski
Producent: Mariusz Matwiejczuk
Dom Produkcyjny: TFP
Dom mediowy: Vizeum

2 komentarze do “Ruszyła nowa kampania Cyfrowego Polsatu – abonament za darmo

  • Bardzo dobry pomysł na tani pakiet z kilkoma bardzo ciekawymi kanałami. I całą masą podstawowych, bazowych. Do tego pół roku darmo, więc to powinno napędzić klientów do CP.

    Odpowiedz
  • Polsat to cały czas ma jakieś promocje – trzeba będzie się temu przyjrzeć dokładniej i zmienić w końcu operatora – obecny już niewiele proponuje. A nowa oferta CP z kanałami filmowymi i sportowymi jest jak dla mnie.

    Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *