Ruszyły castingi do teleturnieju "Jocker" w Super Polsacie

Już w listopadzie na antenie Super Polsat zadebiutuje Joker – nowy teleturniej, w którym rolę prowadzącego będzie pełnił – Krzysztof Ibisz prowadzący tak kultowe pozycje jak “Życiowa Szansa”, “Awantura o kasę”, “Rosyjska ruletka” czy “Gra w ciemno”
 

 
“Joker” to teleturniej pochodzący z Francji. Swoją premierę miał w 2015 roku. Zawodnicy odpowiadają w nim na 10 pytań z różnych dziedzin. Do dyspozycji ma 8 jokerów, ułatwiających odpowiedzi lub chroniących zdobyte do tej pory pieniądze.
W programie maksymalnie będzie można wygrać 50 tys. zł. Uczestnicy grają do czasu aż wyczerpie się pula pytań. Produkcją “Jokera” w Polsce zajmuje się ATM Grupa.
Ruszyły castingi do teleturnieju. Aby wziąć udział w programie, należy wysłać swoje zgłoszenie pod adresem: joker@teleturniej-joker.pl. Premiera teleturnieju “Joker” odbędzie się w listopadzie br. na antenie Super Polsatu.

2 komentarze do “Ruszyły castingi do teleturnieju "Jocker" w Super Polsacie

 • 13 października 2017 o 18:34
  Bezpośredni odnośnik

  To chyba jest wieka ściema, przeglądnąłem już wszystkie strony, przeczytałem co było istotne, kilkakrotnie napotkałem link do strony w celu zgłoszenia do teleturnieju. Wybacz Krzysztofie Ibiszu, chyba na Twoim nazwisku pragnie zarobić gro ludzi, ale w dalszym ciągu nie można zgłosić swojej kandydatury do teleturnieju, bo ona poprostu nie istnieje. To typowe łgarstwo dla naszego społeczeństwa, wstyd

  Odpowiedz
 • 2 maja 2019 o 17:07
  Bezpośredni odnośnik

  Dzien dobry

  Ja rowniez staram sie zarejestrowac ale wysylane pod podany mail ID wraca .
  Pozdrawiam
  Teresa Godlewska

  Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *