Ruszyły castingi do teleturnieju “Jocker” w Super Polsacie

Już w listopadzie na antenie Super Polsat zadebiutuje Joker - nowy teleturniej, w którym rolę prowadzącego będzie pełnił - Krzysztof Ibisz prowadzący tak kultowe pozycje jak "Życiowa Szansa", "Awantura o kasę", "Rosyjska ruletka" czy "Gra w ciemno"

 

 

"Joker" to teleturniej pochodzący z Francji. Swoją premierę miał w 2015 roku. Zawodnicy odpowiadają w nim na 10 pytań z różnych dziedzin. Do dyspozycji ma 8 jokerów, ułatwiających odpowiedzi lub chroniących zdobyte do tej pory pieniądze.

W programie maksymalnie będzie można wygrać 50 tys. zł. Uczestnicy grają do czasu aż wyczerpie się pula pytań. Produkcją "Jokera" w Polsce zajmuje się ATM Grupa.

Ruszyły castingi do teleturnieju. Aby wziąć udział w programie, należy wysłać swoje zgłoszenie pod adresem: joker@teleturniej-joker.pl. Premiera teleturnieju "Joker" odbędzie się w listopadzie br. na antenie Super Polsatu.

Zobacz także

1 Komentarz

  1. To chyba jest wieka ściema, przeglądnąłem już wszystkie strony, przeczytałem co było istotne, kilkakrotnie napotkałem link do strony w celu zgłoszenia do teleturnieju. Wybacz Krzysztofie Ibiszu, chyba na Twoim nazwisku pragnie zarobić gro ludzi, ale w dalszym ciągu nie można zgłosić swojej kandydatury do teleturnieju, bo ona poprostu nie istnieje. To typowe łgarstwo dla naszego społeczeństwa, wstyd