MediaZapowiedzi TV

Rządowe tajemnice, herosi i ryzykowne inwestycje na kanałach AXN

Wojna równoległych światów, detektyw wydziału zabójstw ścigający przestępców z super mocami, najszybszy człowiek świata stojący na straży Central City oraz Julia Roberts i George Clooney wplątani w porwanie emitowane na żywo w telewizji. W listopadzie widzowie AXN Black zobaczą dwa nowe seriale: Odpowiednik i Powers, a kanał AXN pokaże 6. sezon Flasha i film Zakładnik z Wall Street.

 

Odpowiednik to historia Howarda Silka, spokojnego pracownika berlińskiego oddziału ONZ. Howard pracuje w komórce Biura ds. Wymiany. Mimo 30 lat pracy nadal nie wie czym dokładnie zajmuje się jego dział. Odkrywa jednak, że wszyscy pomagają w wymianie informacji między równoległymi światami, które zostały stworzone w wyniku eksperymentu naukowego w 1987 roku.  Świat „Alpha” i świat „Prime” do tej pory wyglądały identycznie.

Jednak wszystko zmieniło się w 1996 roku, gdy w świecie „Prime” zmarły setki milionów ludzi z powodu wirusa grypy, który podobno został wysłany ze świata „Alpha”. Wybuchła wojna, a teraz spokojny Silk ze świata „Alpha” zostanie zamieszany w całą serię wydarzeń i pozna swojego odpowiednika ze świata „Prime”, który jest okrutnym szpiegiem i zabójcą.

Premiera serialu Odpowiednik w czwartek 5 listopada o godz. 22:00. Kolejne odcinki w czwartki o 22:00 w AXN Black

Serial Powers przedstawia świat, w którym wspólnie żyją ludzie i super bohaterowie. Jednym z nich był Christian Walker (w tej roli Sharlto Copley), który stracił swoje moce. Teraz, jako detektyw w wydziale zabójstw LAPD, zajmuje się sprawami kryminalnymi, których sprawcami są tzw. Powers.

W śledztwach pomaga mu detektyw Deena Pilgrim (Susan Heyward) oraz inni super bohaterowie.

Premiera serialu Powers w czwartek 5 listopada o godz. 23:05. Kolejne odcinki w czwartki o 23:05 w AXN Black

Flash to serial stworzony na podstawie komiksu DC Comics pod tym samym tytułem. Pewnej nocy, w wyniku nieudanego eksperymentu naukowego, życie Barry’ego Allena (w tej roli Grant Gustin) zmienia się bezpowrotnie. Po eksplozji w laboratorium STAR Labs i uderzeniu piorunem główny bohater zapada w śpiączkę, a po wybudzeniu odkrywa, że potrafi przemieszczać się z prędkością błyskawicy. Wykorzystuje swoje zdolności i postanawia chronić mieszkańców Central City przed złoczyńcami z nadprzyrodzonymi mocami.

W nowym sezonie Barry wraz z żoną i przyjaciółmi będą musieli rozwikłać zagadkę zaginięcia ich córki, Nory, oraz zmierzyć się z naukowcem, który zbudował maszynę do wywoływania czarnych dziur.

Premiera 6. sezonu serialu Flash we wtorek 6 listopada o godz. 10:55. Kolejne odcinki od poniedziałku do piątku po godz. 11:00 w AXN

Zakładnik z Wall Street to wciągająca historia telewizyjnego porwania w reżyserii Jodie Foster.  “Money Monster” to popularny program telewizyjny, którego producentką jest Patty Fenn (Julia Roberts). Prowadzący program, Lee Gates (George Clooney), doradza widzom, jak i w co inwestować pieniądze.

Kiedy słuchający jego finansowych wskazówek Kyle Budwell (Jack O’Connell) traci wszystkie oszczędności, terroryzuje ekipę show podczas programu na żywo. Żąda od Lee, aby akcje, w które zainwestował poszły w górę w 24 godziny. Publiczność telewizyjna zamiera w przerażeniu, a oglądalność show rośnie w rekordowym tempie.

Premiera filmu Zakładnik z Wall Street w sobotę 28 listopada o godz. 20:00 w AXN

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *