„Rzeczy, których nie nauczyła mnie matka” wiosną w TTV!

Zakończyły się zdjęcia do nowej odsłony polskiej wersji duńskiego formatu „The Things My Dad Failed to Teach Me”. W trzeciej serii w rolach głównych widzowie zobaczą znaną stylistkę, Malwinę Wędzikowską oraz jej mamę, Ewę. Seria na antenie TTV zadebiutuje wiosną przyszłego roku.

 

Malwina Wędzikowska, żyjąca na walizkach stylistka, przekroczyła 40. rok życia i chce przyjrzeć się temu, co jej umknęło oraz czego nie nauczyła się od swojej mamy. Moment jest sprzyjający, niedawno pani Ewa przeszła na emeryturę i planuje przeprowadzić się na mazurską wieś. Małymi krokami chce przeobrazić zaniedbane gospodarstwo w Karwicy w prawdziwy dom. Przed obiema kobietami spore wyzwanie, ponieważ po raz pierwszy po dwudziestu latach spędzą ze sobą dłuższy czas. Malwina pomoże w pracach porządkowych i ramię w ramię spróbują doprowadzić gospodarstwo do lepszej formy. Prawdziwym testem dla nich będzie jednak próba zrozumienia drugiej strony. W jakiej formie będzie ich relacja po dwóch tygodniach wspólnego pobytu?

Pierwszy sezon polskiej wersji, z Robertem i Tadeuszem Motyką, emitowany był na antenie TTV jesienią ubiegłego roku, z kolei druga seria zadebiutowała już pół roku później. Najnowszą odsłonę widzowie zobaczą wiosną przyszłego roku.

Za jej produkcję odpowiada Unlimited Film Operations.

Fot. N. Dobroszycka

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *