Telekomunikacja - Telefony - Promocje

Samsung Galaxy S10e z bezprzewodową ładowarką Duo Pad w prezencie

Klienci zainteresowani zakupem Galaxy S10e właśnie otrzymali kolejny powód by kupić ten smartfon. 13 maja ruszyła nowa promocja, w ramach której zakup Galaxy S10e u autoryzowanych parterów Samsung premiowany jest bezprzewodową ładowarką Samsung Duo Pad. Oferta jest ważna do 26 maja lub do wyczerpania puli nagród i można z niej skorzystać za pośrednictwem salonów Samsung Brand Store oraz wybranych partnerów handlowych.

 

1. Promocja trwa od 13 do 26 maja 2019 roku lub do wyczerpania puli nagród

2. Nagrodą w promocji Samsung Galaxy S10e jest bezprzewodowa ładowarka Duo Pad. Liczba naród w promocji jest ograniczona

3. Galaxy S10e to kompaktowy flagowiec marki Samsung, wyposażony w doskonały ekran Dynamic AMOLED, zaawansowany aparat z ultraszerokokątnym obiektywem oraz stabilizacją wideo Super steady

Aby skorzystać z promocji należy zakupić Samsung Galaxy S10e w dniach od 13 do 26 maja 2019, aktywować urządzenie do 28 maja 2019, a następnie zalogować się w aplikacji Samsung Members w ramach Konta Samsung i do 31 maja 2019 wypełnić znajdujący się tam formularz. O przyznaniu nagrody decyduje kolejność zgłoszeń.

Duo Pad – dwa pola bezprzewodowego ładowania

Bezprzewodowa ładowarka Duo Pad to nowość w ofercie firmy Samsung, umożliwiająca jednoczesne szybkie ładowanie dwóch urządzeń, w tym jednego w trybie FAST CHARGE. Duo Pad obsługuje standardy ładowania, takie jak FAST CHARGE 2.0, FAST CHARGE 1.0 i Qi. Oprócz tego pozwala też na ładowanie zegarków Gear S3, Gear Sport, Galaxy Watch i Galaxy Watch Active.

Galaxy S10e – dokonały, kompaktowy flagowiec

Samsung Galaxy S10e to najbardziej kompaktowy przedstawiciel flagowej linii smartfonów Galaxy S10. Wyposażony jest w niemal bezramkowy ekran Dynamic AMOLED o przekątnej 5,8 cala, zaawansowany aparat z szerokokątnym obiektywem i doskonałą stabilizacją wideo Super steady, funkcję bezprzewodowego ładowania innych urządzeń (technologią Qi oraz kompatybilnych urządzeń ubieralnych), oraz dostrojone przez AKG głośniki stereo z technologią Dolby Atmos.

Regulamin promocji i lista autoryzowanych partnerów znajdują się na stronie: promocjas10.samsung.pl.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *