Samsung Space Monitor w specjalnej ofercie przedsprzedażowej

Zaprezentowany na początku roku na targach ISE 2019 monitor Samsung SR75 (Space Monitor), będzie dostępny w przedsprzedaży już od 12 kwietnia. Space Monitor, to innowacyjna propozycja dla tych, którzy chcą by monitor zajmował mnie przestrzeni na biurku. Dla osób, które zamówią monitor w przedsprzedaży, partnerzy handlowi przygotował ofertę specjalną, w ramach której kupujący może otrzymać zestaw Microsoft Designer Bluetooth Desktop w cenie 1 zł.

 

To co wyróżnia Space Monitor to specjalny mechanizm montażu monitora do blatu. Zamiast klasycznej podstawy, monitor wyposażony jest w zintegrowane ramię, które zaciska się na blacie biurka, zwiększając tym samym przestrzeń roboczą. Podstawka chowa się w tylnej części wąskiej ramki monitora, a sam ekran można łatwo przechylić lub odsunąć od ściany nawet do powierzchni biurka. Zastosowane rozwiązanie redukuje miejsce zajmowane przez klasyczną podstawę nawet o 93% zwiększając przestrzeń na biurku nawet o 40%*. Konstrukcja monitora daje także łatwy dostęp do wbudowanych portów, a efekt porządku na biurku wzmaga ukryty w ramieniu przewód zasilania i HDMI i nowoczesny design oparty o brak widocznych ramek z trzech stron wyświetlacza.

Konstrukcja monitora sprawia, że bardzo dobrze sprawdzi się on w małych przestrzeniach biurowych, bibliotekach, urzędach czy szkołach oszczędzając przestrzeń roboczą na biurku i dając dużą możliwość regulacji wysokości ekranu. Monitor występuje w dwóch wersjach: 27-calowej o rozdzielczości QHD i 32 calowej o rozdzielczości 4K UHD. Mniejszy model wyświetla obraz z częstotliwością 144Hz, dzięki czemu może posłużyć także jako monitor gamingowy.

Skorzystanie z oferty przedsprzedażowej pozwoli na jeszcze lepsze zagospodarowanie przestrzeni na biurku dzięki minimalistycznym urządzeniom peryferyjnym od Microsoft z serii Microsoft Designer Bluetooth Desktop, na który składają się bezprzewodowe klawiatura i mysz. Zestaw, który na wolnym rynku kosztuje 299 zł w ofercie specjalnej można zamówić u jednej z firm partnerskich Samsung: X-Kom, Komputronik, Morele i Vobis. Oferta obowiązuje do 29.04.2019 lub do wyczerpania zapasów.  

*W porównaniu do monitora Samsung SD850.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *