Samsung zaprasza na Audio Video Show 2017

Telewizory QLED i The Frame są dowodem na to, że połączenie zaawansowanej technologii i dopracowanego w najdrobniejszych szczegółach designu nie tylko jest możliwe, ale także na nowo definiuje rolę ekranów w naszych domach. Goście odwiedzający strefę Samsung podczas wystawy Audio Video Show (17-19 listopada) będą mogli zobaczyć nowe produkty, ale także dowiedzieć się więcej na temat technologii, które stoją za najwyższą jakością obrazu i dźwięku.

 

Audio Video Show to prawdziwe święto branży audio-wideo. Wystawa, która co roku cieszy się ogromną popularnością, jest miejscem, gdzie można zobaczyć i poznać nowoczesne rozwiązania, a także uzyskać dogłębne informacje na temat produktów. W tym roku w strefie Samsung, która zlokalizowana jest w sali Platynowej nr 3 na Stadionie PGE Narodowy, przygotowane zostały trzy sekcje, gdzie dostępne będą telewizory The Frame i QLED TV, odtwarzacze Blu-ray oraz soundbary. Odwiedzający będą także mogli wziąć udział w spotkaniach i wykładach prowadzonych przez cenionych specjalistów i dziennikarzy branżowych. Na stoisku firmy Samsung można będzie zapoznać się także z ofertą filmów na płytach Blu- Ray UHD, przygotowaną przez firmę Galapagos.

Prezentacje i wykłady

W ramach wystawy odbędą się spotkania i wykłady, podczas których będzie można zgłębić wiedzę o najnowszych technologiach oraz trendach na rynku telewizorów. W sobotę, 18 listopada o godz. 13.00 oraz  w niedzielę, 19 listopada o godzinie 12.00 w strefie Samsung zaplanowane są wykłady pt. „Ultra HD: szeroki gamut i HDR”. Spotkania poprowadzą Piotr Gmerek i Maciej Koper z portalu HDTVPolska.com.

Z kolei miłośników nowych technologii i sztuki powinny zainteresować krótkie spotkania z The Frame – telewizorem, który na nowo definiuje rolę ekranu w domu. Odbędą się one w sobotę i niedzielę o godz. 16.00.

Nowości sprzętowe

Telewizor The Frame w niezwykły sposób łączy sztukę i technologię. Powieszony na ścianie w salonie, pomiędzy innymi dziełami, będzie prezentował się jak element domowej kolekcji sztuki. Wszystko za sprawą trybu „Sztuka”. Zamiast pustego ekranu wyświetlone zostaną obrazy i zdjęcia wybrane z galerii Samsung Collection lub kupione w sklepie Art Store. The Frame może być także nośnikiem naszych własnych wspomnień utrwalonych na zdjęciach. A jeśli będziemy chcieli wrócić do oglądania programów, zobaczymy je nawet w jakości UHD (4K), z pięknymi nasyconymi kolorami.

Podczas wydarzenia zaprezentowane zostaną także modele z linii QLED TV. Dzięki wykorzystaniu nowej technologii Quantum Dot, są to pierwsze na rynku telewizory, które zapewniają 100 proc. natężenia koloru niezależnie od poziomu jasności obrazu – barwy są nasycone, intensywne i rzeczywiste. Wszystkie produkty z tej linii – seria Q9, Q8 i Q7 – łączy niespotykana dotychczas jasność oraz jakość obrazu, piękny design, a także bogata funkcjonalność Smart TV. Wizytówką tej gamy produktów jest minimalistyczna konstrukcja i design 360 stopni. Oznacza to, że telewizory te znakomicie prezentują się z każdej strony. Niemal niewidoczny kabel optyczny Invisible Connection pozwala uniknąć nieeleganckich przewodów w domowym salonie. Oprócz standardowej podstawy możemy skorzystać z dodatkowych akcesoriów, np. przypominającego nowoczesną rzeźbę stojaka Tower czy prezentującego się niczym sztaluga stojaka Studio.

Dopełnienie wrażeń wizualnych stanowi wysokiej jakości dźwięk, dlatego w strefie Samsung nie zabraknie produktów z tej kategorii. Wśród prezentowanych rozwiązań będą między innymi soundbar HW-K950 z technologią Dolby Atmos, który zapewnia niesamowite wrażenia dźwięku przestrzennego. W tym roku w ofercie producenta nowością są soundbary z linii Sound+, które wyróżniają się kompaktową konstrukcją typu „One Body”. W tym przypadku głośnik niskotonowy jest wbudowany w listwę głośnikową, dzięki czemu soundbar zajmuje mniej miejsca, oferując jednocześnie pełnię filmowych i muzycznych doznań. W trakcie wydarzenia będzie można zobaczyć zarówno najnowszy model HW-MS750, jak i wygięty HW-MS6500, który idealnie koresponduje z zakrzywionymi telewizorami Samsung.

Więcej informacji na temat wystawy Audio Video Show 2017 można znaleźć na stronie www.avshow.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *