SCI FI HD w TOYA od 18 stycznia

Od 18 stycznia, TOYA włącza do swojej oferty kanał SCI FI HD. Warto zauważyć, że na mocy niedawno odnowionego porozumienia z NBC Universal, TOYA przeniosła SCI FI w wersji SD z pakietu premium Extra do bazowego Oszczędnego, co znacznie powiększyło zasięg kanału.

 

Wersja HD również trafi do pakietu Oszczędnego i będzie dostępna na pozycji nr 125. SCI FI jest także dostępny w bezpłatnej aplikacji TOYA GO, która umożliwia Abonentom oglądanie wybranych programów na urządzeniach mobilnych i komputerach w domu i poza nim.

Powyższa zmiana jest uzupełnieniem trwającej promocji „Warto na dłużej”, która skierowana jest zarówno dla obecnych, jak i nowych Abonentów. Pozwala ona zamawiać na korzystnych warunkach, nie tylko usługi telewizji cyfrowej, ale także Internetu i telefonii, pojedynczo lub w połączeniach: Dwupakach i Trójpakach. W przypadku telewizji solo, np. pakiet „Oszczędny” liczący 89 programów, w tym SCI FI, można mieć już za 14,90 zł miesięcznie przez cały okres zobowiązania w przypadku umowy na 24 miesiące. Najszerszy pakiet „Bogaty” (210 programów) obejmujący między innymi kanały Eleven kosztuje jedynie 54,90 zł miesięcznie.

Zobacz także

4 Komentarze

  1. Niech wspaniała VECTRA bierze przykład z sieci kablowej TOYA !!!!!!!!
  2. Henryku Wspaniały sam wybrałeś operatora a teraz najwięcej narzekasz i lamentujesz, czy to jest wina satinfo24 czy twoja ?
    • Panie Darku czy ja piszę że to wina sat INFO 24 po prostu wybrałem operatora VECTRA i naprawdę żałuję jeszcze rok wytrzymam i zmienię operatora a teraz po prostu piszę swoje uwagi tym bardziej jak widzę jak inni operatorzy dają nowości i kanały HD a VECTRA coraz bardziej odstaje stoi w miejscu i ma abonentów w D.....E!!!!!!
  3. Bartosz Bodziony
    Henryk - Składaj reklamację do VECTRY a nie piszesz jedno i to samo.