DVB-TMediaTVPZapowiedzi TV

„Sekretne życie kotów” – nowa seria w TVP1

W niedzielę, 27 lutego o godz. 16:00 TVP1 zaprasza na premierowe odcinki drugiego sezonu rozrywkowego programu „Sekretne życie kotów”.

 

17 lutego obchodzimy Światowy Dzień Kota – święto, które ma podkreślać znaczenie tych zwierząt w życiu człowieka. O tym, jak dokładnie wygląda kocie życie, kiedy opiekunów nie ma obok, jakie zwyczaje mają koci podróżnicy, dokąd prowadzą kręte ścieżki kotów, co lubią koty bengalskie i dlaczego czasami koty same sobie wybierają rodzinę, widzowie TVP1 będą mogli dowiedzieć się już 27 lutego, kiedy na antenę powróci „Sekretne życie kotów”.

W drugim sezonie poznamy nowe koty i rodziny, z którymi zamieszkują. Wszystko to dzięki zespołowi ekspertów, którzy przez pół roku śledzili zachowania ponad 100 zwierzaków, analizując ich zwyczaje w lokalnym środowisku. Efekt tych „obserwacji”, który zostanie w programie zaprezentowany ich opiekunom, czasem będzie zaskakujący, a czasem rozśmieszający do łez.

„Sekretne życie kotów” to program również o ludziach. Historie drugoplanowych bohaterów, czyli ich opiekunów także potrafią zaskakiwać. W pierwszym odcinku drugiego sezonu poznamy Annę, która jest dyrektorką ds. sprzedaży IT w dużej warszawskiej korporacji. Pomimo prężnie rozwijającej się kariery, kobieta zdecydowała się przenieść z miasta na farmę, którą zbudowała własnymi rękami. Na farmie oprócz trzech kotów, mieszkają z nią trzy psy. Jak wygląda życie takiej gromadki i czy koty Anny lubią nocne wyprawy poza posiadłość?

Program prowadzą lekarze weterynarii – Łukasz  Gliszczyński i Jagna  Kudła, która jest również behawiorystką. Dzięki swojej praktyce zawodowej pomagają właścicielom zrozumieć ich pupili i polepszyć wzajemne relacje.

Program produkowany jest na podstawie formatu BBC „Cats Uncovered”, a za jego reżyserię odpowiada Alicja Chmielewska.

„Sekretne życie kotów” – emisja w każdą niedzielę, od 27 lutego o godz. 16:00 w TVP1

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *