Seria Opętał mnie demon i historia Katie Piper premierowo w Zoom TV

Intrygujące dokumenty to znak rozpoznawczy Zoom TV. Tym razem stacja przygotowała dla swoich widzów serię poświęconą jednej z największych zagadek ludzkości – opętaniu człowieka przez złe moce. Seria Opętał mnie demon opowie prawdziwe historie Aichy i Caleba, którzy stali się ofiarami opętania. Program przybliży traumatyczne wspomnienia tej dwójki młodych ludzi i zaprezentuje autentyczne nagrania z egzorcyzmów.

 

 

 

 

 

Inną nowością Zoom TV jest dokument o Katie Piper, znanej modelce i prezenterce telewizyjnej, której twarz została oblana kwasem. W programach Katie – moja piękna twarz i Katie – odzyskać wzrok kobieta opowie swoją historię po tragedii, która ją spotkała.

Zoom TV zaprasza ponadto na kolejne premierowe odcinki popularnego wśród widzów stacji tureckiego serialu Narzeczona ze Stambułu. Dalsze losy Süreyyi i Faruka są jeszcze bardziej skomplikowane i nikogo nie pozostawią obojętnym.

PREMIERA ZOOM TV

Opętał mnie demon

dokument, USA 2014

Aichę i Caleba łączy jedno – oboje byli ofiarami opętania. Koszmar Aichy zaczął się wraz z przeprowadzką do nowego domu, nawiedzonego przez złego ducha, który jako cel obrał sobie właśnie ją. Zaś dramatyczna historia Caleba zaczęła się już w dzieciństwie.

Dzięki programowi poznamy ich traumatyczne wspomnienia, a także zobaczymy autentyczne nagrania z egzorcyzmów przeprowadzonych na naszych bohaterach.

17 i 18 lutego / 21:00 i 21:05

sezon 1, odcinki 3 i 4

PREMIERA ZOOM TV

Katie – moja piękna twarz

dokument, USA 2016

Katie Piper była utalentowaną młodą modelką i prezenterką telewizyjną ze świetlaną przyszłością. Wszystko jednak się zmieniło po okropnym wydarzeniu – twarz Katie została oblana kwasem.

Rok po tej tragedii kobieta przerywa milczenie i postanawia opowiedzieć światu swoją historię, a tym samym zacząć życie na nowo.

19 i 20 lutego / 21:00

PREMIEROWE ODCINKI

Narzeczona ze Stambułu

serial obyczajowy, Turcja 2017
wyst.: Asli Enver, Özcan Deniz, Ipek Bilgin

Premierowe odcinki pokazują dalsze losy skomplikowanej miłości młodej i pięknej Süreyyi – utalentowanej, ale skromnej śpiewaczki, której życie nigdy nie było usłane różami – i Faruka, przystojnego biznesmena z bogatej i wpływowej rodziny Boran. Czy tym dwojgu będzie dane być razem?

Serial „Narzeczona ze Stambułu” oparto na powieści autorstwa psychiatry, dr. Gülseren Budayicioğlu, która jest zapisem przeprowadzonych przez autorkę na przestrzeni kilkudziesięciu lat autentycznych sesji terapeutycznych. Inspiracją do stworzenia postaci głównej bohaterki była znana w Turcji piosenkarka Ülku Üst, solistka grupy z lat 60. i 70. Beyaz Kelebekler. Produkcja okazała się wielkim hitem m.in. w Rumunii, Turcji i Izraelu. W 2018 serial był nominowany do nagrody Emmy i otrzymał nagrodę na Mediamixx Festival w Grecji.

17 – 20 lutego / 20:00

odcinki 69-72

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *