Serial "Absentia" i nowy sezon "Candice Renoir" w AXN White

W AXN White zobaczymy dwie silne bohaterki, wplątane w kryminalne intrygi. Od 2 lutego widzowie będą mogli oglądać Stanę Katic jako Emily Byrne, która po 6 latach spędzonych w niewoli musi odnaleźć się w nowej rzeczywistości i rozwikłać zagadkę swojego zaginięcia w thrillerze Absentia. Od 14 lutego Cécile Bois w roli tytułowej Candice Renoir będzie rozwiązywać sprawy tajemniczych morderstw na francuskim wybrzeżu w 3. sezonie serialu.
 
Absentia to historia Emily Byrne (Stana Katic znana m.in. z serialu Castle oraz filmu 007 Quantum of Solace), która podczas pościgu za seryjnym mordercą zniknęła bez śladu, a policja uznała ją za zmarłą. Sześć lat później zostaje odnaleziona w lesie. Nie pamięta co się z nią działo przez poprzednie lata.
Po powrocie do domu dowiaduje się, że jej mąż (Patrick Heusinger, którego można oglądać w takich produkcjach jak Jack Reacher: Nigdy nie wracaj czy To tylko seks) ponownie się ożenił, a ich syna wychowuje teraz inna kobieta. Bohaterka odkrywa także, że została wplątana w serię morderstw.
W serialu zobaczymy również Carę Theobold (Downton Abbey) i Richarda Brake’a (Gra o tron).
Premiera serialu Absentia w piątek 2 lutego o godz. 21:05. Kolejne odcinki w każdy piątek o 21:05 w AXN White
Candice Renoir (Cécile Bois) to serial o policjantce z zespołu zajmującego się rozwiązywaniem spraw przestępstw w portowym mieście na południu Francji. Jest po rozwodzie, ma czwórkę dzieci. Jej codzienność to chwytanie przestępców, kłótnie z młodszą siostrą, odwożenie dzieci do szkoły i trzymanie w ryzach swojego zespołu policyjnego.
Tytułowa Candice to kobieca wersja Columbo, w wysokich obcasach, z różową torebką i 9-milimetrową bronią w kaburze.
W 3. sezonie zespół zajmie się m.in. rozwiązaniem sprawy śmierci 24-latka otrutego strychniną i kobiety, która została znaleziona martwa we własnym domu.
Premiera 3. sezonu serialu Candice Renoir w środę 14 lutego o godz. 21.05. Kolejne odcinki w środy o 21.05 w AXN White

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *