Serial „Co ludzie powiedzą?” hitem tygodnia Zoom TV

Hitem tygodnia w Zoom TV będzie premiera znakomitego serialu komediowego Co ludzie powiedzą? Bohaterką tej kultowej brytyjskiej produkcji jest Hiacynta Bukiet – urocza starsza pani z małego miasteczka, która pragnie być uważana za damę z wyższych sfer. Jej wysokie aspiracje, nieustanne dążenie do perfekcji i zaściankowa mentalność, co chwilę doprowadzają do mnóstwa komicznych sytuacji, a z bohaterki czynią nieświadomą autorkę wielu zabawnych bon motów.

 

Wśród filmów na uwagę zasługuje emitowana premierowo w Zoom TV produkcja Harley Davidson i Marlboro Man. Ten pełen wartkiej akcji i soczystego humoru klasyczny przedstawiciel epoki VHS, opowiada o dwóch kumplach-motocyklistach, którzy chcąc pomóc przyjacielowi, sami stają się celem bandziorów. W rolach głównych prawdziwi twardziele kina lat 80. i 90. – Mickey Rourke i Don Johnson .

PREMIERA ZOOM TV

Co ludzie powiedzą?

komedia, Wielka Brytania 1990
reż. Harold Snoad
wyst.: Patricia Routledge, Clive Swift, Judy Cornwell, Geoffrey Hughes, Josephine Tewson, Mary Millar, David Griffin, Shirley Stelfox

Serial komediowy, którego główną bohaterką jest Hiacynta Bukiet – z pozoru zwyczajna, dojrzała pani domu, ale w rzeczywistości niezwykle despotyczna postać.

Na domiar złego, Hiacynta nieudolnie pozuje na bogatszą i bardziej wytworną niż jest naprawdę. Jednak jej próby nie przyczyniają się do awansu społecznego, zamiast tego wywołują serię niekończących się, zabawnych sytuacji.

niedziela, 7 kwietnia / 20:00 sezon 1, odcinki 1-3

PREMIERA ZOOM TV

Harley Davidson i Marlboro Man

dramat, akcja, USA 1991
reż. Simon Wincer
wyst.: Mickey Rourke, Don Johnson, Chelsea Field, Daniel Baldwin, Vanessa Williams, Tia Carrere, Tom Sizemore

Dwaj najlepsi kumple, kowboj i motocyklista, postanawiają pomóc staremu koledze – właścicielowi baru szantażowanemu przez bankierów, którzy chcą doprowadzić do zamknięcia lokalu.

Mężczyźni postanawiają więc obrabować bank, by ratować przyjaciela. Jednak zamiast pieniędzy kradną… narkotyki. Tak zaczyna się trzymający w napięciu, ale i komiczny pościg między dwoma twardzielami i niebezpiecznymi zabójcami.

sobota, 6 kwietnia / 20:00

PREMIERA ZOOM TV

Klątwa Różowej Pantery

komedia, Wielka Brytania 1983
reż. Blake Edwards
wyst.: Ted Wass, David Niven, Robert Wagner, Herbert Lom

Kiedy ginie ślad po inspektorze Clouseau, zostaje skradziony słynny diament zwany Różową Panterą. Odnalezieniem zguby zajmie się rywal detektywa – nadinspektor Dreyfus, któremu nieobecność Clouseau jest zdecydowanie na rękę.

Postanawia przeprogramować specjalny komputer, który zamiast najlepszego, typuje do tej misji najgorszego detektywa – Cliftona Sleighta. Czy ten ruch nie obróci się przeciwko Dreyfusowi?

niedziela, 7 kwietnia / 13:50

PREMIERA ZOOM TV

Rosyjski Projekt Lady

reality show, Rosja 2016
reż. Margarita Kuzmina

Niepokorne, młode kobiety, trafiają do Szkoły Dam pod czujne oczy mentorek savoir vivre’u i przechodzą przyspieszony kurs dobrych manier. Bohaterki programu, pod maską chuliganek, często skrywają ogromną wrażliwość i życiowe dramaty.

W każdym z odcinków stają przed innymi wyzwaniami, dzięki którym nabierają zaufania do ludzi, otwierają się na świat i zaczynają akceptować siebie. Czy wulgarne i agresywne kobiety można zmienić w prawdziwe damy? (Copyright: FRIDAY! ТV Channel, 2016)

piątek, 12 kwietnia / 20:00 sezon 1, odcinek 7

PREMIERA ZOOM TV

I love kabaret

show, Polska 2019
reż. Beata Harasimowicz
wyst.: Ani Mru-Mru, Paranienormalni, Kabaret pod Wyrwigroszem, FiFa-RaFa, Czesuaf, Zachodni, Jurki, Kałasznikof

Nowy show rozrywkowy ze skeczami najlepszych polskich kabaretów. Prowadzący program Agnieszka Marylka Litwin i Przemek Sasza Żejmo z Kabaretu Jurki, jako Lucyna i Mirek, czyli stare, dobre małżeństwo z 25-letnim stażem, zabiorą nas na kabaretową scenę, z której wirtuozi tej formy rozrywki będą boksować widzów humorem i nokautować śmiechem. W szóstym odcinku I love kabaret zobaczymy Kabaret Paranienormalni, który w skeczu Porno wystąpi w wyjątkowej odsłonie, bo z gościnnym udziałem popularnego aktora Michała Czerneckiego.

Wystąpi również Kabaret Jurki ze skeczem Przedwczesne fajerwerki, a Kabaret pod Wyrwigroszem zaprezentuje Kryśkę. Nie zabraknie grupy Czesuaf z numerem Katar wg Kabaretu Czesuaf i Kabaretu Kałasznikof ze skeczem Wędkarz. Reżyserką show jest matka chrzestna polskich kabaretów – Beata Harasimowicz.

sobota, 6 kwietnia / 22:00 sezon 1, odcinek 6

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *