MediaPlatforma Canal+/ Canal+ PolskaZapowiedzi TV

Serial “Daleko od miasta” w Canal+ Domo i Canal+ online

Zastanówmy się, kto z nas chociaż raz nie miał ochoty tego zrobić? Czy życie na uboczu naprawdę pozwala nam zwolnić i pozbyć się stresującego hałasu i zgiełku? A może mieszkanie na wsi okaże się być dalekie od sielskich wyobrażeń „mieszczuchów”? Bohaterowie nowego sezonu DALEKO OD MIASTA borykali się z podobnymi rozmyśleniami i postanowili otworzyć nowy rozdział w życiu przeprowadzając się na polskie prowincje. Serial dostępny w Canal+ DOMO oraz w serwisie Canal+ online już od 27 stycznia.

 

Seria dokumentalna, którą Polacy pokochali do tego stopnia, że właśnie ukazuje się jej jedenasty sezon. Agnieszką Pajączkowska jako prowadząca czuje się jak ryba w wodzie i będzie w stanie zestawić własne doświadczenia z tymi, jakie mają bohaterowie programu, gdyż sama niedawno przeniosła się na izerską wieś. W trakcie programu widzowie dowiedzą się, jak naprawdę wygląda przeprowadzka z dużych miast na tereny mniej zaludnione, opowiedziana z perspektywy osób, które takową przeszły. Każdy odcinek wiąże się z zupełnie inną historią; bohaterowie mieli różne powody, które przekonały ich do zmiany swojego życia o 180 stopni, niektórzy z nich napotkali niespodziewane problemy związane z rozpoczęciem życia na prowincji, każdy z nich zdecydował się na nieco inną profesję wykonywaną z nowego miejsca na ziemi.

Prowadząca przejedzie kraj wzdłuż i wszerz, odwiedzając kryjące niesamowite historie wsie i ich mieszkańców. Widzowie wraz z kamerą zajrzą na prowincje m.in. w Małopolsce czy na Żuławach, Mazurach, Podlasiu i Suwalszczyźnie.

Każdy odcinek poświęcony jest innym bohaterom i ich miejscu. Widzów zawsze najbardziej ciekawi jak to jest przenieść się na wsi i czym zajmują się tamtejsi mieszkańcy. W trakcie 10-odcinkowej serii oglądający poznają m.in. parę prowadzącą rodzinną uroczą farmę o nazwie Osiołkowo, oferującą noclegi w eko jurcie i jak sami mówią „czułe spotkania z osiołkami”.

W innym odcinku Agnieszka spotka się z bohaterami, którzy mieszkając na wsi, rozpoczęli własny biznes z ekologicznymi produktami, stworzonymi na bazie naturalnych składników, do pielęgnacji ciała i włosów, oraz z artykułami spożywczymi. Ponadto, para prowadzi serię warsztatów dla pasjonatów korzystania z tego, co natura dała, aby jak najlepiej dbać o swoje ciało i duszę.

No więc jak to jest mieszkać DALEKO OD MIASTA? Ilu bohaterów, tyle historii. Na wyjątkowe spotkania z każdym z nich, w trakcie których odpowiedzą na to pytanie, zapraszamy od 27 stycznia o 18:30 w Canal+ DOMO oraz w serwisie Canal+ online.

foto. © CANAL+ Polska S.A. 2023

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *