Serial „Lombard. Życie pod zastaw” z vlogiem „MamaBenia”

Kolejna nowość i niespodzianka dla widzów od Telewizji Puls! Na YouTube ruszył vlog o tematyce rodzinno-lifestylowej „MamaBenia”, który w serialu „Lombard. Życie pod zastaw” prowadzi jedna z bohaterek, Benia. W pierwszych odcinkach gośćmi specjalnymi Beni są m.in. trenerka personalna Urszula Jaworska i fizjoterapeutka uroginekologiczna oraz wykładowczyni szkoły rodzenia – Joanna Mróz.

 

W 398. odcinku hitowego serialu TV Puls „Lombard. Życie pod zastaw” jedna z bohaterek, Benia (Rita Weinar), założyła vloga. Nagrania mogą również obejrzeć widzowie serialu, gdyż vlog został przeniesiony z „Lombardu” do rzeczywistości. Premiery odcinków w każdy czwartek na YouTube ok. godz. 16:00.

YouTube MamaBenia https://www.youtube.com/channel/UCYlgBtDBY6_8RyUhqgm0LWQ/videos

oficjalny profil Mamy Beni  na Instagramie:

IG mamabenia.official https://www.instagram.com/mamabenia.official/ 

– To chyba pierwszy raz, kiedy postać z serialu prowadzi prawdziwego vloga. Moimi gośćmi w każdym odcinku będą ekspertki i eksperci w ciekawych dziedzinach – m.in. wykładowczyni szkoły rodzenia, trenerka personalna, stylistka, psycholog a nawet psi behawiorysta. Porozmawiamy na przeróżne tematy związane z rodzicielstwem i szeroko pojętym lifestylem. Niektóre odcinki będą miały formę tutoriali – wspólnie będziemy zdobywać nowe umiejętności. Tak, że każdy znajdzie tu coś dla siebie.mówi grająca Benię Rita Weinar i dodaje: Vlog ma być przestrzenią na dzielenie się własnymi doświadczeniami, bez presji i oceniania. Pojawią się konkursy, będzie wesoło, rozrywkowo, kolorowo, ale nie uciekamy też od tematów poważniejszych. Postaramy się rzucić nowe światło m.in. na temat rodzicielstwa, nie narzucając „jednej, słusznej” drogi. Pierwszy odcinek spotkał się z bardzo pozytywnym przyjęciem, co widać po wielu miłych komentarzach. Mam wielką nadzieję, że kolejne również spodobają się internautom, w tym widzom „Lombardu” a Benia jako vlogerka zdobędzie grono stałych odbiorców.

„Lombard. Życie pod zastaw” to hitowa produkcja Telewizji Puls i Studia A ze Zbigniewem Buczkowskim w głównej roli. Serial cieszy się ogromną popularnością – otrzymał od widzów trzy Telekamery „Tele Tygodnia”, których zwieńczeniem jest prestiżowa Złota Telekamera.

W serialu regularnie pojawiają się też znani goście – do tej pory lombard odwiedzili m.in.: Katarzyna Pakosińska, Paweł Nastula, Radek Liszewski z zespołu „Weekend”, Michał Wiśniewski, Bartek Marszałek, Tomasz „Niecik” i Kabaret z Konopi.

Uzupełnieniem serialu są jego profile w social media na: Instagramie, TikToku, YouTube i Facebooku.

Premiery odcinków „Lombardu” w TV Puls od poniedziałku do piątku o 19:00, powtórki o 18:00 oraz podczas sobotnich maratonów

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *