MediaPlatforma Canal+Zapowiedzi TV

Serial NIEWIDZIALNA WOJNA dołącza do biblioteki produkcji Patryka Vegi w Canal+ online (wideo)

Skandale, seks, afery i polityka. Patryk Vega kojarzony jest z bezkompromisowym, brutalnym kinem. W mediach pisze się zarówno o kontrowersjach wokół produkcji, jak i samego reżysera. Bez względu na ocenę jego twórczości, Vega jest na pewno istotną postacią polskiego kina, a jego filmy zyskują rzeszę fanów. Od 15 stycznia w serwisie CANAL+ online dostępne będą wszystkie odcinki nowego serialu NIEWIDZIALNA WOJNA. Biblioteka jego produkcji dostępnych w serwisie jest imponująca!

 

O Patryku Vedze piszę się dużo i różnie. Jedni go kochają, inni krytykują, ale nikogo nie pozostawia obojętnym. Vega sprzedał 40 milionów biletów, jego filmy przyciągały do kin milionową widownię, konsekwentnie podbijając stawkę Box Office.

W końcu reżyser postanowił wyciągnąć asa z rękawa i zdecydował się na nakręcenie filmu będącego autobiografią. NIEWIDZIALNA WOJNA już 15 stycznia jako sześcioodcinkowy serial na podstawie najnowszej produkcji Vega Investments będzie w całości dostępny w serwisie CANAL+ online.

 

 

W tytułową rolę wcielił się Rafał Zawierucha, który codziennie na planie przechodził spektakularną metamorfozę, by upodobnić się do reżysera. Towarzyszy mu Anna Mucha w roli matki samotnie wychowującej syna. Trzeba przyznać, że ta relacja jest przedstawiona w filmie z dużą uwagą i ładunkiem emocjonalnym. Widać, jak ważną rolę w życiu reżysera odgrywała wspierająca go mama.

Jak wyglądała droga do sławy Patryka Krzemienieckiego? Chłopak od zawsze marzył o tym, żeby „robić” filmy. Kino, do którego miłość zaszczepił w nim dziadek, było jego powołaniem. Jak dotarł na szczyt? Czym zajmował się, zanim chwycił za kamerę i zaczął zaskakiwać widownię swoimi odważnymi produkcjami? W końcu – jaką rolę w życiu kontrowersyjnego reżysera odgrywa wiara i co wywołało u niego potrzebę nawrócenia?

Wszystkie odcinki serialu NIEWIDZIALNA WOJNA od 15 stycznia dostępne w serwisie CANAL+ online. Premiery dwóch odcinków w kolejne trzy niedziele, o godz. 22:15 na CANAL+ PREMIUM

Najwięcej Patryka Vegi w CANAL+ online — specjalna kolekcja

Każdy miłośnik produkcji Patryka Vegi, silnego, bezkompromisowego kina oraz wszyscy, którzy lubią wiedzieć co dzieje się w polskiej kinematografii mogą teraz przypomnieć sobie wiele produkcji Patryka Vegi. Lub nadrobić zaległości.

W serwisie CANAL+ online znajdą niedostępne nigdzie indziej seriale na podstawie filmów kinowych. PĘTLAPOLITYKASMALL WORLDMIŁOŚĆ, SEKS&PANDEMIA. Kinowy hit PITBULL także można oglądać w wersji serialowej. W serwisie są również dostępne filmy kinowe Patryka Vegi. Siedem tygodni w zestawieniu Box Office i ponad 2 mln widzów – KOBIETY MAFII oraz premierowany dokładnie rok po pierwszej części KOBIETY MAFII 2PITBULL. NOWE PORZĄDKI z Bogusławem Lindą obejrzało na dużym ekranie prawie 1,4 mln osób, a kolejna odsłona serii – PITBULL. NIEBEZPIECZNE KOBIETY w weekend otwarcia zgromadziła w kinach ponad 760 tys. widzów. Po 8 tygodniach obecności w zestawieniu Box Office PITBULL. NIEBEZPIECZNE KOBIETY zamknął go stawką wynoszącą prawie 3 mln widzów. Dwa wcześniejsze filmyb Patyka Vegi BOTOKS z 2017 roku z wynikiem ponad 2 mln widzów oraz SŁUŻBY SPECJALNE z 2014 roku to kolejne produkcje dostępne w ramach serwisu CANAL+ online.

Więcej o filmach Vegi przeczytasz też na CANAL+ blog.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *