Serial „Top of the Lake” na kanale BBC First

Już 22 styczniao godz. 22:30 odbędzie się premiera drugiego sezonu nagrodzonego i poruszającego serialu „Top of the Lake” na kanale BBC First!

Kontynuacja nagrodzonego nagrodami Emmy i Golden Globe serialu napisanego i wyreżyserowany przez zdobywczynię Oscara Jane Campion („Fortepian”, „Anioł przy moim stole”, „Jaśniejsza od gwiazd”).

W nowym sezonie do obsady dołącza zdobywczyni Oscara Nicole Kidman („Godziny”, „Wielkie kłamstewka”) oraz Gwendoline Christie („Gra o tron”), które pojawią się u boku zdobywczyni Złotego Globu Elizabeth Moss („Mad Men”, „Opowieść podręcznej”).

Detektyw Robin Griffin powracająca do Sydney, żeby odbudować swoje życie, gdy na plaży Bondi zostaje znalezione ciało młodej Azjatki. Robin ma nadzieje, że śledztwo pomoże jej zmierzyć się 
z własnymi problemami. Policjantka desperacko próbuje odnaleźć córkę, którą porzuciła zaraz po narodzinach, ale boi się stanąć oko w oko z prawdą o jej poczęciu. Śledztwo zaprowadzi Robin do najciemniejszych zakątków miasta, ale przybliży ją też do sekretów własnego serca bardziej, niż mogłaby się tego spodziewać.

Serial zaskarbił sobie rzesze fanów na całym świecie oraz niezwykle pochlebne recenzje krytyków. Guardian zwrócił uwagę na świetny scenariusz, zdjęcia i aktorstwo, Financial Times wyraził zachwyt nad kreacją roli Elizabeth Moss a USA Today przyznał, że drugi sezon okazał się jeszcze lepszy od pierwszego.

„Top of the Lake”

Sezon 2

Premiera: 22 stycznia o godz. 22:30


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *