DVB-TMedia

Serial TV Puls „Rodzinny interes” walczy o Telekamerę „Tele Tygodnia” 2021

„Rodzinny interes” walczy o Telekamerę „Tele Tygodnia” 2021 w kategorii „serial fabularno-dokumentalny”. Nominacja do tej prestiżowej nagrody to dowód popularności, jaką wśród czytelników „Tele Tygodnia” i widzów TV Puls cieszy się ta produkcja.Obecnie trwają zdjęcia do czwartego sezonu – premiera nowych odcinków wiosną, tylko w TV Puls.

 

Aby zagłosować na serial Rodzinny interes, wystarczy wysłać SMS o treści TK.L3 na numer 7365, w okresie od 28 grudnia 2020 do 11 lutego 2021, lub oddać głos na stronie internetowej www.telekamery.pl.

– W Telewizji Puls staramy się dawać naszym Widzom radość, pozytywne emocje i zapomnienie od codzienności. Nominacja naszego kolejnego serialu do najważniejszej telewizyjnej nagrody w Polsce, to dla nas dodatkowa motywacja do tego, aby zapewniać naszym Widzom jak najlepszą i wartościową rozrywkę.  powiedział Dariusz Dąbski, Prezes Zarządu Telewizji Puls.

Rodzinny interes” to serial, który ciekawi, bawi i intryguje – i co najważniejsze, zdobył serca widzów! Bohaterami są pracownicy salonu fryzjerskiego „Bella Ella” i warsztatu samochodowego „Majewski i Wrzosek”. W nowych odcinkach, jak zawsze, zaangażują się w szereg zwariowanych, życiowych i niesamowitych historii swoich klientów! W rolach głównych występują: Katarzyna Taracińska-Badura, Marta Zgutczyńska, Teresa Gałczyńska, Marta Klubowicz, Magdalena Modra-Krupska, Marlena Burian, Marek Krupski, Dariusz Kordek, Roman Szczeblewski, Patryk Janas, Artur Jasiński Kamil Gut.  

Producentem wykonawczym jest Outset Films.

Rodzinny interes” zadebiutował w TV Puls wiosną 2019 i notuje coraz wyższe wyniki oglądalności. Premierowe odcinki 3. sezonu, który TV Puls pokazała jesienią br., osiągnęły 6,89% SHR wśród widzów naziemnej telewizji cyfrowej (16-49, DVB-T) i 4,69% SHR w grupie komercyjnej (All, 16-49) – co dało wzrost o 31% w porównaniu z premierami sezonu 2.

W oczekiwaniu na premierę czwartego sezonu, TV Puls zaprasza na emisje powtórkowe poprzednich sezonów „Rodzinnego interesu” – od poniedziałku do piątku od godz. 16:00 oraz w niedziele w porannym pasmie od godz. 06:00.

Telewizja Puls jest laureatem Telekamery „Tele Tygodnia” 2013, 2014 i 2015 oraz Złotej Telekamery „Tele Tygodnia” 2016 za „wybitne osiągnięcia telewizyjne”.

Trzykrotnie Telekamerę „Tele Tygodnia” (2018, 2019, 2020) otrzymał serial Telewizji Puls i Studia A – „Lombard. Życie pod zastaw”. Zwieńczeniem trzech Telekamer będzie przyznana w tej edycji plebiscytu Złota Telekamera.

 

Koszt SMS wynosi 3,69 zł z VAT. Usługa dostępna we wszystkich polskich sieciach telefonii komórkowej. Regulamin oraz dodatkowe informacje na temat Plebiscytu są dostępne na stronie internetowej www.telekamery.pl oraz w siedzibie Organizatora.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *