Serial „Znaki” z kolejnymi nagrodami!

„Znaki”, serial AXN, którego producentem wykonawczym jest ATM Grupa, został zauważony na prestiżowym festiwalu Los Angeles Film Awards (LAFA), gdzie zwyciężył w kategorii Najlepsza seria internetowa w marcu tego roku.

 

 

 

W konkursie kina niezależnego Latitude Film Awards „Znaki” znalazły się wśród zdobywców Silver Award, a podczas Międzynarodowego Festiwalu Filmowego THE BUDDHA (TBIFF) zajęły pierwsze miejsce w kategorii Najlepszy Serial Telewizyjny.

Warto także podkreślić, że serial znalazł się w ścisłej czołówce trzeciej edycji festiwalu Berlin International TV SERIES FESTIVAL.

 

 

„Znaki” to 8-odcinkowy serial, który jest połączeniem kryminału z elementami mystery i thrillera obyczajowego. Wyreżyserowali go: Jakub Miszczak, Marcin Ziębiński i Monika Filipowicz. Autorami scenariusza są: Przemysław Hoffmann, Błażej Przygodzki, Artur Kowalewski, Paulina Murawska oraz Wojciech Miłoszewski. A w rolach głównych wystąpili m.in.: Andrzej Konopka, Helena Sujecka, Małgorzata Hajewska, Helena Englert.

Serial był emitowany w AXN w październiku i listopadzie 2018 roku, a od 2 lipca tego roku można go oglądać na antenie głównej Polsatu, we wtorki o godz. 20.05 i 21.10.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *