Seriale kryminalne „Napisała: Morderstwo” i „Prawo i Porządek” w TVS

Już w kwietniu TVS wyemituje kryminalne nowości – „Napisała: Morderstwo” i „Prawo i Porządek: Zbrodniczy zamiar”.

 

 

 

 

 

Seriale kryminalne powracają na antenę TVS w dwóch pasmach – porannym i wieczornym. Serial „Napisała: Morderstwo” emitowany będzie od poniedziałku do czwartku o 8:00 i 21:25. „Prawo i Porządek” będzie można oglądać od poniedziałku do czwartku o 9:00 i 20:20.

Premiera już w środę (1 kwietnia) o 8:00 na antenie TVS!

Napisała: Morderstwo

Jessica Fletcher (w tej roli Angela Lansbury) jest emerytowaną nauczycielką angielskiego. Po niespodziewanej śmierci męża, wdowa mieszkająca samotnie w starym, wiktoriańskim domu prowadzi spokojne życie.

Bohaterka stara się pogodzić ze śmiercią męża, pisząc powieści kryminalne. Życie wdowy ulega zmienia, gdy krewny przesyła wydawnictwu jeden z jej manuskryptów, który okazuje się bestsellerem. Jessica nie tylko z pasją tworzy powieści kryminalne, ale też rozwiązuje zawikłane morderstwa…

Prawo i Porządek: Zbrodniczy zamiar

Jesteś ciekawy, jak wygląda codzienna praca detektywów? Śledź losy grupy nowojorskich detektywów, którzy na co dzień zajmują się prowadzeniem śledztw najwyższej rangi.

Studium zbrodni od środka, możliwość zajrzenia w umysł mordercy, fabuła tętniąca akcją i zaskakujące motywy zbrodni – to wszystko gwarantuje serial „Prawo i Porządek: Zbrodniczy zamiar”.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *