MediaZapowiedzi TV

Serialowe nowości komediowe w Romance TV

Wraz z Nowym Rokiem na antenę Romance TV powróci sympatyczna pielęgniarka Betty. Cieszący się dużą sympatią widzów serial „Diagnoza Betty” opowiada o życiu pielęgniarek i lekarzy Kliniki Karola w Akwizgranie. Pierwszy odcinek 5. serii zobaczymy już w sobotę 11 stycznia o godz. 19:00. Z kolei w środowe wieczory stacja zabierze widzów do malowniczej górskiej miejscowości Fuchsbichlerhofa, gdzie rozgrywa się akcja premierowej serii komediowej pt. „Pokój ze Stajnią”, emitowanej w nowym cyklu „Lekarstwo na frustrację”. Na tle tej przepięknej scenerii poznamy historię byłej stewardesy – Sophie, mieszkanki miasta, która pragnąc powrócić do życia na łonie natury, kupuje gospodarstwo na wsi. Niestety, zamiast spodziewanej idylli, na miejscu czeka ją zupełnie co innego…

 

 

 

 

„Diagnoza Betty” sezon 5. – nowy sezon kultowego serialu medycznego

Od 12 stycznia w każdą niedzielę Romance TV zaprezentuje dalsze perypetie uroczej pielęgniarki Betty w premierowych odcinkach 5. sezonu niemieckiego serialu medycznego „Diagnoza Betty“. Tytułowa bohaterka – Betty Dewald, jest silną i energiczną kobietą z dużym poczuciem humoru. W sytuacjach kryzysowych umie zachować zimną krew, dlatego znakomicie sprawdza się w swoim zawodzie. Poza pracą prowadzi burzliwe życie osobiste u boku swojego męża Olivera. Co czeka fanów w 5. sezonie?

W pierwszych odcinkach Betty i doktor Stern będą zajmować się pacjentką Anną Bechstein, ofiarą ciężkiego wypadku drogowego. Czy uda im się uratować kobietę? Oprócz tego pielęgniarka na prośbę dyrektora szpitala zajmie się szukaniem autora feralnych nagrań szpitalnych, za które klinika zostanie oskarżona przez jedną z pacjentek. Dla Betty będzie to kłopotliwe zadanie, ponieważ wie, kto jest odpowiedzilany za nagrane filmy. Co zrobi w tej sytuacji? Dodatkowych zmartwień przysporzy jej będzie pogłębiający się kryzys małżeński. Pierwszy odcinek 5. serii zobaczymy w niedzielę 12 stycznia o godz. 19:00, a w każdą następną niedzielę o godz. 18:05 będą emitowane aż 2 nowe odcinki.

Premiery filmowe z cyklu „Lekarstwo na frustrację”

„Pokój ze stajnią: W góry”

Była stewardessa Sophie pod wpływem piękna malowniczej górskiej miejscowości Fuchsbichlerhofa kupuje tam wiejskie gospodarstwo bez powiadomienia rodziny. Nastoletnia córka Leonie i jej mąż Philippe nie są zachwyceni pomysłem przeprowadzki na wieś. Po przyjeździe na miejsce okazuje się, że domostwo zamieszkuje na prawach dożywocia stary Grantler Barthl. Lubiący ciszę i spokój bawarski staruszek nienawidzi mieszczuchów, dlatego zrobi wszystko, żeby uprzykrzyć życie nowej właścicielce i zmusić ją do opuszczenia posesji. Na premierę filmu Romance TV zaprasza w środę, 15 stycznia o godz. 20:50.

„Pokój ze stajnią: Dzikie wakacje” to dalsze losy Sophie, która na stałe osiedliła się w niewielkiej górskiej wiosce i prowadzi własny pensjonat „Pokój ze stajnią”. Kiedy okazuje się, że grozi jej bankructwo, z pomocą przychodzi Jan, brat jej przyjaciółki Vereny, który podsuwa Sophie doskonały pomysł na zwiększenie atrakcyjności obiektu i uratowanie biznesu. Jakie to będzie przedsięwzięcie widzowie stacji Romance TV przekonają się już w środę, 22 stycznia o godz. 20:50.

Kontynuacją zabawnych przygód mieszczanki Sophie i bawarskiego rolnika Barthla jest odcinek „Pokój ze stajnią: Góry przenosić”. Na łąkach przylegających do Fuchsbichlerhof ma powstać nowoczesny ośrodek campingowy, należącym do brata Barthla. Ta rosnąca „pod nosem” konkurencja zmusza bohaterów do zawarcia porozumienia, zjednoczenia sił i walki o ich górski pensjonat. Premiera filmu w środę, 29 stycznia o godz. 20:50.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *