MediaTVN Discovery PolskaZapowiedzi TV

Serialowy lipiec w TVN Fabuła

Uwielbialiście Magdę M.? A może fascynowały Was kryminalne zagadki? Albo szukacie tego jedynego? Czas na powtórkę z seriali w TVN Fabuła!

 

 

Magda M. od 10 lipca w TVN Fabuła (pon – pt, 09:10) lub w player.pl

Magda i Piotr zetknęli się przez chwilę na studiach, potem ich drogi się rozeszły. Magda robiła karierę prawniczą, a Piotr pomagał robić karierę swojej żonie. Ponowne spotkanie nastąpiło w czasie rozwodu Piotra. Tyle, że Magda była pełnomocnikiem jego żony.

Od tego momentu przeznaczenie wkracza w ich życie. Stają przeciwko sobie na wokandzie. Zwycięstwo Magdy nie zraża Piotra do tej atrakcyjnej, choć niedostępnej kobiety.

Singielka od 1. odcinka od 6 lipca w TVN Fabuła (pon – pt. 12:25) lub w player.pl

Elka (Paulina Chruściel) to trzydziestoparolatka, która od kilku lat jest sama. Dlaczego? No cóż, dla niej liczy się prawdziwa miłość a nie przypadkowe miłostki. A jak wiadomo tę niełatwo znaleźć. Stan cywilny Elki wcale nie jest dla niej powodem do zmartwień. Pracuje jako dziennikarka w popularnym portalu internetowym, rozwija się zawodowo i czeka na swój wielki moment w pracy.

Generalnie jest zadowolona ze swojego życia singielki. Może się przecież wysypiać sama w wielkim łóżku, mieć szafę tylko dla siebie i w ogóle robić co jej się podoba. Tylko rodzina nie daje jej spokoju i ciągle dręczy Elkę pytaniami, które tak dobrze znają wszyscy single: Jak układa tam Twoje życie miłosne? Kiedy wreszcie sobie kogoś znajdziesz? Elka zaczyna mieć już tego dość i postanawia utrzeć nosa kochanej rodzince.

Kryminalni 7. sezon od 2 lipca (pon-pt po 9:00) lub w player.pl

Akcja “Kryminalnych” rozgrywa się współcześnie w Warszawie. Każdy odcinek serialu stanowi zamkniętą całość, w każdym policjanci pracują nad rozwiązaniem innej kryminalnej zagadki.

Śledztwa, prowadzone przez komisarza Zawadę dotykają problemów, którymi emocjonuje się większość
Polaków – brak poczucia bezpieczeństwa, obojętność otoczenia, bezkarność bandytów, bezradność pokrzywdzonych. Sprawy niemal wprost wyjęte z najnowszych akt śledczych.

Serial opowiada o pracy policjantów z Wydziału Kryminalnego stołecznej policji.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *