Serialowy Puchar Nickelodeon na Dzień Dziecka – półfinał

Na Instagramie @nickelodeonpolska trwa półfinał turnieju o serialowy Puchar Nickelodeon, czyli pojedynku o tytuł najlepszego serialu na Nicku. Stacja zaprasza dzieci, młodzież i rodziców do głosowania na ulubionych bohaterów i ich przygody. Maraton zwycięskiego programu zostanie wyemitowany w weekend poprzedzający Dzień Dziecka, 29 i 30 maja.

 

Turniej o serialowy Puchar Nickelodeon trwa! Już teraz możesz wybrać seriale, które wejdą do finału i stoczą bitwę o tytuł najlepszego serialu na Nicku. Aby zagłosować na ulubionych bohaterów i ich przygody, odwiedź Instagram Nickelodeon i oddaj głos na swoich faworytów. W półfinale znaleźli się: „Spongebob”, „Harmidom”, „Niebezpieczny Henryk” oraz „ICarly”.

Głosowanie odbywa się na Instastories w poniedziałki, środy i piątki. Pamiętaj, że masz tylko 24 godziny by dokonać wyboru!

Maraton zwycięskiego programu zostanie wyemitowany w weekend poprzedzający Dzień Dziecka, 29 i 30 maja. Wszystkich widzów serdecznie zapraszamy do zabawy w wyścigu o serialowy puchar Nickelodeon.

Dołącz do zabawy i wybierz ulubiony serial!

Akcji towarzyszy kampania promocyjna, która będzie trwać do 24 maja 2021. Kreację kampanii stworzył wewnętrzny dział marketingu ViacomCBS, media planował dom mediowy Wavemaker.

Partnerem akcji jest właściciel sieci sklepów Kaufland. Kampania obejmuje kanały własne Viacom CBS oraz kampanię display w mediach społecznościowych (Instagram, Facebook).

3 komentarze do “Serialowy Puchar Nickelodeon na Dzień Dziecka – półfinał

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *