Serwis Urzadzamy.pl z nowym logo i nowym newsletterem

Urzadzamy.pl, jeden z najpopularniejszych polskich serwisów internetowych o urządzaniu i aranżacji wnętrz, zmienił logotyp. Autorem projektu jest znany ilustrator i grafik Edgar Bąk.

 

– Serwis Urzadzamy.pl jest najbardziej wszechstronnym serwisem na temat urządzania wnętrz w Polsce. Łączy praktyczne porady z inspiracjami – mówi Agnieszka Gruszczyńska-Hycredaktor naczelna serwisu Urzadzamy.pl i miesięcznika „M jak mieszkanie”.– Bliska współpraca redakcji magazynów wnętrzarskich z redakcją serwisu buduje efekt synergii. Wprowadzenie nowego logotypu to część ewolucyjnych zmian, wprowadzanych od kilku miesięcy – dodaje.

Serwis Urzadzamy.pl przeznaczony jest dla osób, które szukają inspiracji i sprawdzonych rozwiązań, dotyczących wykończenia wnętrz. Zawiera pomysły i praktyczne porady związane ze wszystkimi etapami urządzania domu – od planowania prac, przez wykańczanie, po meblowanie i dekorowanie wnętrz.

Urzadzamy.pl jest serwisem interaktywnym, tworzy go nie tylko redakcja, lecz także użytkownicy, którzy mogą się chwalić własnymi mieszkaniami, zakładając galerie zdjęć.

Interaktywny charakter serwisu odzwierciedla się także w nowym, personalizowanym newsletterze – dopasowanym do rzeczywistych zainteresowań i potrzeb subskrybentów. Po raz pierwszy nowy newsletter został rozesłany 27 listopada.

Serwis Urzadzamy.pl odwiedza miesięcznie blisko 770 tys. realnych użytkowników, którzy generują ponad 4 miliony odsłon (Gemius/PBI, X 2017).

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *