Sport w TVTVN Warner Bros. Discovery Polska

SGP Polski w Gorzowie Wielkopolskim w sobotę w TTV i Eurosporcie Extra w Playerze

Przed nami kolejna runda rywalizacji o indywidualne mistrzostwo świata! Tym razem najlepsi żużlowcy, w tym broniący tytułu Bartosz Zmarzlik, pojadą na torze w Gorzowie Wielkopolskim. Transmisja Grand Prix w sobotę od 18:35 w TTV i Eurosporcie Extra w Playerze. Poprzedzające zawody kwalifikacje pokaże Eurosport 1.

 

W każdym Grand Prix w tym sezonie Bartosz Zmarzlik meldował się w finale. Doskonała forma mistrza świata daje mu prowadzenie w tegorocznym cyklu. W sobotę lider stanie przed szasną powiększenia przewagi nad rywalami na doskonale znanym sobie torze w Gorzowie Wielkopolskim, gdzie występował od czasów juniorskich. Po pięciu rundach SGP Zmarzlik ma na koncie 70 punktów. Drugi w klasyfikacji generalnej jest Jack Holder (58 punktów), a trzeci Jason Doyle (54 punktów). Patryk Dudek i Maciej Janowski zajmują odpowiednio 13. i 14. miejsce z dorobkiem 23 i 21 punktów.

Początek transmisji w ogólnopolskim, bezpłatnym kanale TTV oraz w Eurosporcie Extra w Playerze w sobotę o 18:35

Sobotnie SGP w Gorzowie Wielkopolskim skomentują Michał Korościel i Rafał Lewicki. W studiu na stadionie gośćmi Sebastiana Szczęsnego będą Piotr Protasiewicz i Marcin Kuźbicki. Z kolei wywiady z żużlowcami przeprowadzi Marcelina Rutkowska-Konikiewicz. Najważniejsze momenty Grand Prix Polski będą relacjonowane na stronie eurosport.pl, na której, podobnie jak w mediach społecznościowych Eurosportu, publikowane będą także materiały wideo z Gorzowa Wielkopolskiego.

Eurosport 1 i Eurosport 2 to główne kanały sportowe Warner Bros. Discovery w Polsce. Z kolei Eurosport Extra w Playerze to platforma dająca pełny dostęp do kanałów telewizyjnych, a także ogrom dodatkowego kontentu. Przez cały rok fani sportu mogą oglądać tam tysiące godzin transmisji z najważniejszych wydarzeń sportowych świata. Filarami oferty Eurosportu są m.in. trzy turnieje tenisowego Wielkiego Szlema; sporty zimowe, w tym skoki narciarskie i narciarstwo alpejskie; żużel na czele z cyklem Speedway Grand Prix; wyścigi kolarskie w tym wielkie toury; europejskie puchary w piłce ręcznej; snooker; sporty motorowe; wspinaczka sportowa i igrzyska olimpijskie.

Eurosport Extra dostępny w serwisie player.pl to niezrównana oferta dla fanów sportu. Pakiet obejmuje kanały linearne Eurosport 1 i Eurosport 2 oraz dodatkowe ekskluzywne transmisje, równoległe live streamy z najważniejszych wydarzeń, bogatą kolekcję VOD i obszerne archiwum treści sportowych. Użytkownicy Eurosportu Extra zyskują również dostęp do ogromnej biblioteki najlepszych filmów i seriali, tytułów Player Original, programów rozrywkowych, edukacyjnych, treści lifestyle, motoryzacyjnych, kontentu dla dzieci oraz newsów.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *