Shadia Nugud Head of Programming and Creative video w Ringier Axel Springer Polska

18 listopada br. Shadia Nugud obejmie funkcję Head of Programming and Creative video w Ringier Axel Springer Polska. Będzie odpowiedzialna za rozwój oferty video branded content.

 

 

 

Jako lider rynku mediów cyfrowych, stworzyliśmy nowy standard współpracy z klientami w obszarze branded content. Dziś projekty, które zaproponowaliśmy kilka lat temu są benchmarkiem dla innych wydawców cyfrowych. Konsekwentnie rozwijamy naszą ofertę w odpowiedzi na ciągle rosnące potrzeby klientów i użytkowników. To jest możliwe tylko dzięki współpracy z wyjątkowymi ludźmi. Shadia Nugud posiada ogromne kompetencje w kreacji i realizacji projektów video w branży mediowej, również na arenie międzynarodowej. Jestem przekonana, że jej wiedza i doświadczenie naszego zespołu przeniosą współpracę z klientami na zupełnie nowy poziom mówi Sabina Lipska, dyrektor video w Ringier Axel Springer Polska.

 

 

Shadia Nugud posiada blisko 15 lat doświadczenia w mediach na rynkach międzynarodowych, przede wszystkim w obszarach strategii, kreacji, produkcji i marketingu treści programowych dostępnych na liniowych i nieliniowych platformach dystrybucji.

Przez blisko 10 lat była związana z Viacom International Media Networks, gdzie pełniła szereg funkcji od producenta kreatywnego do starszego dyrektora ds. programowych i kreacji, m.in. dla MTV, Comedy Central, Vh1 i Nickelodeon w krajach regionu Europy, Bliskiego Wschodu, Azji i Afryki.

Ponadto, pełniła funkcję dyrektora ds. programowych i kreacji w drugiej największej komercyjnej grupie mediowej na Węgrzech –  TV2 Media Group.  W tym czasie, oprócz kreacji, produkcji i strategii programowej była odpowiedzialna za działania związane z budowaniem świadomości i wartości marek.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *