SHARK WEEK 2020: tydzień z rekinami na Discovery Channel!

Tegoroczny tydzień z rekinami zabierze widzów Discovery Channel jeszcze bliżej świata niebezpiecznych drapieżników! Kamery zanurkują głęboko pod wodę, przedstawiając najciekawsze, największe i budzące postrach okazy. Do tego dawka porządnej wiedzy opartej na badaniach naukowych! Pięciodniowy maraton (17-21 sierpnia) to stworzone przy użyciu najnowszych technologii programy rozrywkowo-edukacyjne z rekinami w rolach głównych!

 

SHARK WEEK na Discovery Channel to najdłużej emitowany maraton programowy w historii kanału! W tym roku, znane już na całym świecie letnie wydarzenie wraca z jeszcze bardziej wciągającymi propozycjami! Stworzone przy współpracy z uznanymi biologami oraz instytucjami naukowymi, tegoroczne produkcje wykorzystują innowacyjne metody badań nad tymi pięknymi, budzącymi respekt stworzeniami. Dzięki temu nadchodzący tydzień z rekinami będzie pełen najnowszych odkryć z zakresu morskiej biosfery, ochrony środowiska i zwierzęcej behawiorystki.

W tym roku Discovery Channel zabierze widzów nad wybrzeża USA, Australii, Nowej Zelandii i RPA. Pokażemy, jak zmniejszona aktywność człowieka w wyniku pandemii COVID-19 wpłynęła na funkcjonowanie mórz oraz oceanów, a odradzająca się podwodna flora i fauna pozwala rekinom złapać oddech.

SHARK WEEK 2020 to także prawdziwa plejada międzynarodowych gwiazd kina, muzyki i sportu. W roli prowadzących w tym roku zobaczymy: Willa Smitha, Snoop Dogga, czy Mike’a Tysona!

SHARK WEEK 2020 17-21 SIERPNIA, GODZ. 17:00

PONIEDZIAŁEK, 17:00: MIKE TYSON KONTRA REKINY

Światowej sławy bokser, Mike Tyson, staje do nowego pojedynku… z niecodziennym partnerem. Tym razem zamiast walczyć na ringu bokserskim, schodzi pod wodę, gdzie zmierzy się z jednym z największych i najsilniejszych drapieżnikami z głębin – z żarłaczem czarnopłetwym.

Czy Mike’owi uda się znokautować przeciwnika? A może to rekin okaże się lepszym zawodnikiem? Zapewniamy, że przy kręceniu tego odcinka nie ucierpiał żaden rekin.

WTOREK, 17:00: SEZON NA REKINY

Snoop Dogg robił w życiu już niemal wszystko! Rapuje, produkuję muzykę, gra w filmach, trenuje futbol amerykański. Teraz stanie oko w oko z rekinami. Przyjrzy się z bliska zachowaniom żarłaczy białych, próbując odpowiedzieć na pytanie: dlaczego tak bardzo upodobały sobie wybrzeża Ameryki?

W 2020 roku Stany Zjednoczone obserwują prawdziwą inwazję tych stworzeń. Snoop dotrze do nagrań z najbardziej niebezpiecznych spotkań rekinów z człowiekiem oraz do najmniej spodziewanych reakcji ludzi na morskiego drapieżnika. Porozmawia też z czołowymi ekspertami, którzy próbują odkryć przyczyny tak wielkiej popularności wód Ameryki wśród białych rekinów.

ŚRODA, 17:00 KULTOWE REKINY

„Kultowe rekiny” obchodzą w tym roku 20. rocznicę powstania! Znany i lubiany przez widzów na całym świecie program pokazuje z bliska życie żarłaczy białych oraz ich najbardziej spektakularne wyskoki!

W jubileuszowym odcinku prowadzący Jeff Kurr, Chris Fallows i Dickie Chivell przypomną najciekawsze momenty z ostatnich dwóch dziesięcioleci!

CZWARTEK, 17:00: KRÓL GŁĘBIN

W głębinach Karaibów kamery uchwyciły nadzwyczajne zdarzenie. Niemal 4,5 metrowy rekin tygrysi został zaatakowany przez wielką, bliżej nieokreśloną bestię. Czy to nieznany dotąd rodzaj megarekina?

A może to inny osobnik tego gatunku o zapędach kanibalistycznych? Dr Austin Gallagher wyrusza w morską podróż, aby poznać odpowiedź na to pytanie!

PIĄTEK, 17:00: WILL SMITH – SPOTKANIE Z REKINAMI

Will Smith skacze na głęboką wodę. Zmierzy się ze swoim największym strachem – pływaniem na otwartym morzu. Nie będzie to jednak zwykłe zanurzenie.

Znany aktor zdecyduje się sprawdzić samego siebie w ekstremalnych warunkach i wejść do wody pełnej…rekinów! Czy uda mu się przezwyciężyć strach oraz stawić im czoła?

SHARK WEEK 2020 już od 17 sierpnia na Discovery Channel!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *