PolsatSport w TV

Siatkarska środa z PlusLigą i Pucharem CEV. Plan transmisji

W środę kibiców czekają siatkarskie emocje na najwyższym poziomie. W PlusLidze będziemy mogli obserwować mecze GKS Katowice – Cuprum Lubin oraz Indykpol AZS Olsztyn – MKS Będzin z kolei w 1/16 finału Pucharu CEV DPD Legionovia Legionowo podejmie francuskie Beziers Angels.

 

PlusLiga: GKS Katowice – Cuprum Lubin

Siatkarscy kibice nie mogą narzekać na nudę, bowiem już w środę 18 listopada czekają na nich aż trzy spotkania. Jako pierwsi środowe zmagania rozpoczną siatkarze GKS Katowice i Cuprum Lubin. Zespoły z południa kraju zmierzą się w ramach zaległej 5. kolejki PlusLigi i choć zawsze z pojedynków obu drużyn górą wychodzili zawodnicy z Lubina, to tym razem zdecydowanym faworytem są katowiczanie.

Ostatnie spotkanie GKS-u z Cerrad Enea Czarnymi Radom pokazało jak silnym rywalem może być śląski klub, który coraz bardziej rozpycha się w ciasnym środku tabeli. Lubinianie w tym roku częściej zawodzą niż mile zaskakują, ale całkiem niedawno zdobyli pierwsze punkty w meczu z Indykpolem AZS Olsztyn. Czy tym razem dołożą kolejne do swojego dorobku?

Transmisja meczu GKS Katowice – Cuprum Lubin o godz. 17:30 w Polsacie Sport News

PlusLiga: Indykpol AZS Olsztyn – MKS Będzin

Drugim zaplanowanym na środę spotkaniem PlusLigi będzie mecz Indykpol AZS Olsztyn – MKS Będzin. Obie drużyny nie prezentują się w tym sezonie na miarę oczekiwań swoich fanów, ale to nie oznacza, że w Olsztynie zabraknie ogromnej rywalizacji.

Kibice mogą liczyć na zacięty mecz, bowiem zarówno Indykpol jak i MKS bronią się przed spadkiem z taką samą ilością punktów. Zwycięstwo w środę nie tylko może poprawić skromny dorobek obu ekip, ale przede wszystkim pozbawi punktów jednego z największych rywali w walce o utrzymanie.

Transmisja meczu Indykpol AZS Olsztyn – MKS Będzin o godz. 18:00 w Polsacie Sport Extra

Puchar CEV: DPD Legionovia Legionowo – Beziers Angels

W środę nie zabraknie także siatkówki w kobiecym wydaniu i to na najwyższym, europejskim poziomie. DPD Legionovia Legionowo podejmie francuskie Beziers Angels w 1/16 finału Pucharu CEV.

Obie drużyny wracają do optymalnej formy po pandemii koronawirusa i ciężko wskazywać faworyta tego pojedynku. Większe doświadczenie w europejskich pucharach mają zawodniczki Beziers, które w zeszłym sezonie doszły aż do półfinału Challenge Cup, ale nikt nie skreśla Legionovii, która dysponuje odpowiednią siłą, aby stawić opór swoim najbliższym rywalkom.

Transmisja meczu DPD Legionovia Legionowo – Beziers Angels o godz. 20:00 w Polsacie Sport News

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *