Siedmioro zwycięzców w kuchni “MasterChefa”!

W tym odcinku do jurorów dołączą wszyscy dotychczasowi zwycięzcy „MasterChefa”! Szerokie grono specjalistów oceni potrawy przygotowane przez uczestników podzielonych na drużyny. Czy kucharze przekonają do siebie laureatów ubiegłych sezonów?

 

 

 

 

Takiego odcinka w historii „MasterChefa” jeszcze nie było! Do Magdy Gessler, Anny Starmach i Michela Morana dołączy siedmioro zwycięzców poprzednich sezonów. Barbara Ritz, Beata Śniechowska, Dominika Wójciak, Damian Kordas, Magda Nowaczewska, Mateusz Zielonka i Ola Nguyen ocenią dania przygotowane przez uczestników tegorocznej edycji. Chociaż pogoda nie będzie sprzyjać gotowaniu, kucharze dadzą z siebie wszystko, aby przekonać do siebie jurorów. To właśnie oni zdecydują, która z dwóch drużyn wygra i będzie bezpieczna w kolejnej konkurencji.

Przegrani będą musieli stanąć do dogrywki – testu smaku. W tym roku przybierze on jeszcze trudniejsze oblicze niż zazwyczaj. Nieznane składniki zostaną podane w formie… proszku! Kto odgadnie najwięcej produktów, a kto pożegna się z programem?

Emisja 5 odcinka już w niedzielę 6 października o godz. 20:00 w TVN!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *