Sierpień na kanałach Cartoon Network i Boomerang

W rozszerzeniu przedstawiamy propozycje programowe kanałów kanałów Cartoon Network i Boomerang na nadchodzący miesiąc sierpień.

 

 

 

OBÓZ NA WYSPIE
PREMIERA NOWEGO SEZONU W PONIEDZIAŁEK 17 SIERPNIA O 13:55
EMISJA CODZIENNIE O 13:55

Cartoon Network ponownie zabierze swoich widzów do krainy magii! Wakacje to idealny czas, by spędzić je na letnim biwaku. A ten, który odbywa się na magicznej wyspie, jest bez wątpienia niepowtarzalny! Przekonuje się o tym dwójka przyjaciół: Oskar i Jeżynka.

Bohaterowie podczas swojej letniej wyprawy odkrywają mnóstwo ciekawych miejsc oraz przeżywają wiele szalonych przygód. Ich opiekunkami są czarownice, konie przemieniają się w jednorożce, a wszystkie potwory to bardzo przyjazne stworzenia. Bez trudu można też spotkać yeti, elfy i małych, uroczych kosmitów. Autorką serialu jest brytyjska animatorka i ilustratorka Julia Pott.

PLAN LEKCJI WEDŁUG RICHARDA
PREMIERA W PONIEDZIAŁEK 31 SIERPNIA O 7:25
EMISJA OD PONIEDZIAŁKU DO PIĄTKU O 7:25

W Elmore Junior High School nowym dyrektorem zostaje ojciec Gumballa – Richard. Niektóre zasady panujące w budynku oraz przedmioty szkolne ulegną zmianie, dlatego wszyscy uczniowie będą zmuszeni przystosować się do nowej sytuacji. Jednak zabawny Pan Watterson sprawia, że dzieci chętnie przychodzą na zajęcia.

Podczas szkolnych perypetii będzie można zobaczyć pościgi między klasami, zawody w podnoszeniu i wiele zakręconych psikusów. Rozpoczęcie nowego roku szkolnego z pewnością przyniesie masę wyzwań, z którymi będą musieli się zmierzyć Gumball i jego koledzy!

 

 

PAN MAGOO
PREMIERA NOWEGO SERIALU W PONIEDZIAŁEK 3 SIERPNIA O 8:00
EMISJA CODZIENNIE O 8:00

Premiera na kanale Boomeranga! Magoo to starszy pan, który w pełni wykorzystuję swój czas na emeryturze. Jego niepohamowany temperament oraz impulsywny charakter, na ogół doprowadzają do nietuzinkowych przygód. Z drugiej strony, bohater jest niezwykle ciepłą osobą, zawsze chętnie niosącą wszystkim pomoc.

Jednak istnieje jeden szczegół – Pan Magoo często zapomina zakładać swoich okularów, bez których nic nie widzi i przez co ciągle wpada w tarapaty! Na szczęście na co dzień towarzyszy mu wiernie kochający pies o imieniu Pan Kot. Oboje muszą zmagać się z egocentrycznym chomikiem Fizzem, który nieustannie knuje szalone plany, by udowodnić wszystkim swój wielki geniusz!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *