MediaZapowiedzi TV

Sierpień na kanale CBS Europa

W sierpniu kanał CBS Europa szczególnej uwadze poleca premiery filmowe. Na antenie CBS Europa pojawią się między innymi: „Polisa śmierci” z Laurą Dern w roli lekarki, która po powrocie do pracy poznaje prawdziwe oblicze systemu opieki zdrowotnej i postanawia z nim walczyć; melodramat „Ognie świętego Elma” z Demi Moore i Andie MacDowell w rolach głównych oraz film „Zagubione serca” z Harrisonem Fordem i Kristin Scott Thomas w rolach Peytona i Kay, którzy tracą swoich małżonków w katastrofie lotniczej. W sierpniu nie zabraknie także okazji do śmiechu. Na antenie pojawią się komedie: „Latający biznes”, „Słodkie zmartwienia” i „Wredne dziewczyny 2”.

 

W dniu sierpniowego święta oraz podczas poprzedzającego je weekendu (13-15 sierpnia) kanał CBS Europa przygotował dla swoich widzów najlepsze filmy z największymi gwiazdami. Na antenie pojawią się między innymi: „Biała hrabina”, „Druhny” oraz „Robin Hood: Książę złodziei”.

SIERPNIOWY WEEKEND Z CBS EUROPA

W dniu sierpniowego święta oraz podczas poprzedzającego je weekendu (13-15 sierpnia)
największe gwiazdy i najlepsze filmy, w tym:

Piątek 13 sierpnia

16:30 Biała hrabina (The White Countess)

19:05 Książę Harry i Meghan: Miłość wbrew regułom (Harry and Meghan: A Royal Romance)

21:00 W rytmie hip-hopu 2 (Save the Last Dance 2) – premiera

22:50 Robin Hood: Książę złodziei (Robin Hood: Prince of Thieves)

Sobota 14 sierpnia

14:20 Król Ralph (King Ralph)

16:15 Prezydent – miłość w Białym Domu (The American President)

18:25 Holiday (The Holiday)

21:00 Słodkie zmartwienia (Clueless) – premiera

22:55 Druhny (Bridesmaids)

Niedziela 15 sierpnia

14:25 Słodkie zmartwienia (Clueless)

16:20 W rytmie hip-hopu 2 (Save the Last Dance 2)

18:10 Robin Hood: Książę złodziei (Robin Hood: Prince of Thieves)

21:00 Zagubione serca (Random Hearts) – premiera

23:35 Joe Black (Meet Joe Black)

PREMIERY

Polisa śmierci (Damaged Care)

Piątek 6 sierpnia o 21:00

Obsada: Laura Dern, James Le Gros, Regina King

Dramat. Lekarka, powracająca do pracy po długiej przerwie na życie rodzinne, odkrywa, że system ubezpieczeń zdrowotnych nakierowany jest na zysk, a nie na pomoc pacjentom. Po śmierci pacjenta, który nie otrzymał przeszczepu, lekarka zaczyna kwestionować biurokrację i staje do otwartej walki z systemem. Na faktach.

Ognie świętego Elma (St. Elmo’s Fire)

Sobota 7 sierpnia o 21:00

Obsada: Demi Moore, Rob Lowe, Emilio Estevez, Andie MacDowell

Melodramat. Siedmioro świeżo upieczonych absolwentów Uniwersytetu Georgetown właśnie zaczyna swoje dorosłe życie i próbuje się w nim odnaleźć. Od spektakularnej kariery yuppie do porażek artysty buntownika – każde z nich wybiera inną ścieżkę. Film, który stał się trampoliną do karier dla grupy młodych aktorów określanych jako Brat Pack.

Wymarzeni (In My Dreams)

Niedziela 8 sierpnia o 21:00

Obsada: Katherie McPhee, JoBeth Williams, Tom Hollander

Komedia romantyczna. Dwoje nieznających się młodych ludzi, marzących o miłości, wrzuca monety do fontanny, która podobno spełnia najskrytsze pragnienia. Odtąd będą już zawsze razem – pod warunkiem, że się poznają. Czy w każdej przepowiedni kryje się ziarnko prawdy?

W rytmie hip-hopu 2 (Save the Last Dance 2)

Piątek 13 sierpnia o 21:00

Obsada: Izabella Miko, Jacqueline Bisset, Columbus Short

Melodramat muzyczny. Młoda tancerka z Chicago zaczyna naukę w nowojorskiej Juiliard School. Marzenie o karierze primabaleriny może być trudne do spełnienia, bo dziewczyna trafia na wymagającą nauczycielkę. Miłość do tańca odżywa, gdy zaczynają się zajęcia z hip-hopu – ale czy da się to połączyć z baletem klasycznym?

Słodkie zmartwienia (Clueless)

Sobota 14 sierpnia o 21:00

Obsada: Alicia Silverstone, Brittany Murphy, Paul Rudd

Komedia romantyczna. Licealistka z Beverly Hills odkrywa w sobie duszę swatki. Początkowo udaje jej się połączyć parę samotnych nauczycieli – ale ze znalezieniem chłopaka dla nowej uczennicy w szkole nie pójdzie jej już tak łatwo… Uwspółcześniona wariacja na temat „Emmy” Jane Austen.

Zagubione serca (Random Hearts)

Niedziela 15 sierpnia o 21:00

Obsada: Harrison Ford, Kristin Scott Thomas, Petery Coyote

Melodramat. W katastrofie samolotu giną kochankowie. Oboje byli w innych związkach – i dopiero teraz ich małżonkowie dowiadują się o zdradzie. Żadne z nich potrafi się pogodzić z tym, że żyli w kłamstwie. Próby skonfrontowania się z rzeczywistością zbliżają ich do siebie.

Latający biznes (Pretty Bird)

Sobota 21 sierpnia o 21:00

Obsada: Paul Giamatti, Billy Crudup, Kristen Wiig

Komedia. Sfrustrowany swą pracą mężczyzna w średnim wieku poznaje drugiego, który podobno zna się na interesach jak mało kto. Razem postanawiają zbić majątek na produkcji „pasów rakietowych”. Do spółki przyjmują jeszcze jednego kumpla. Przecież ten biznes nie może nie wypalić…

Wredne dziewczyny 2 (Mean Girls 2)

Niedziela 22 sierpnia o 21:00

Obsada: Meaghan Martin, Donn Lamkin, Claire Holt

Komedia. Trzy niezbyt lotne szkolne gwiazdki, zwane złośliwie plastikami, kontra nowa uczennica, która trzyma się z outsiderką – ten konflikt będzie narastał, aż w końcu wybuchnie… Niełatwy licealny czas może być jeszcze trudniejszy, gdy trafisz na wredne dziewczyny!

Ostra jazda: Piwny ping pong (Road Trip: Beer Pong)

Sobota 28 sierpnia o 21:00

Obsada: Preston Jones, Michael Trotter, Nestor Aaron Absera

Komedia. Andy studiuje i wraz z dwoma kumplami uprawia piwny ping pong. Tęskni za swoją dziewczyną Katy, która studiuje w innym mieście. Gdy Andy daje się im namówić na wyjazd na turniej piwnego ping ponga i spotkanie z byłą dziewczyną, pojawia się Katy, która zmieniła szkołę, by być bliżej chłopaka. Mimo wszystko Andy rusza z kumplami w podróż…

Zabić miłość (Cora Unshamed)

Niedziela 29 sierpnia o 21:00

Obsada: Regina Taylor, Cherry Jones, CCH Pounder

Dramat. Lata 20. XX wieku. Cora pracuje w domu bogatych Studevantów. Gdy traci swoją córeczkę, całe uczucie przelewa na Jessie, córkę pracodawców. Gdy Jessie dorasta, zakochuje się w ubogim chłopcu i zachodzi w ciążę. Pani Studevant nie zamierza dopuścić do skandalu. Po stronie dziewczyny jest tylko jej czarna przyszywana matka.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *