Sierpień na kanale CBS Europa

W tym miesiącu CBS Europa zaprasza między innymi na cykl „Czas na komedię”, w ramach którego będzie można zobaczyć komediowe premiery filmowe. Wśród propozycji znajdą się zarówno filmy z odrobiną romantyzmu, jak i produkcje o slapstickowym charakterze.

 

 

 

Wszystkich widzów zachęcamy także do oglądania kanału CBS Europa 15 sierpnia. Przez cały dzień będzie można zobaczyć naprawdę dobre filmy, które zdążyły zyskać uznanie widzów na całym świecie, w tym min. „Żandarm i kosmici” z niezapomnianym Louisem de Funesem, „Oczy Anioła” z Jennifer Lopez czy jeden z najsłynniejszych melodramatów w historii kina, czyli „Love Story” z Ali MacGraw i Ryanem O’Nealem w rolach głównych.

 

 

Czas na komedię

Premierowe komedie w każdą sobotę sierpnia o 21:00:

 

Miłość w raju
4 sierpnia

Występują: Luke Perry, Emmanuelle Vaugier, Tom Butler

Avery Ford jest sławnym aktorem, znanym z popularnej serii westernowej. Mężczyzna zostaje wysłany przez swoją agentkę na ranczo w Montanie. Jego obecność ma pomóc w ratowaniu podupadającego biznesu i jednocześnie stanowić wsparcie dla kariery mężczyzny.

Opis filmu: http://www.cbseuropa.eu/milosc-raju

Uczuciowy kołowrotek

11 sierpnia 

Występują: LeAnn Rimes, Shawn Roberts, Christian Potenza

Holly Whitman opuściła swoje małe, rodzinne miasteczko
w Alabamie, aby w wielkim mieście rozpocząć karierę prawniczki. Jej przystojny chłopak, Carl, wydaje się bardziej troszczyć o swoje Porsche niż o Holly. Kiedy jej tata ma atak serca, Holly zaczyna rozważać, czy powinna wrócić do domu.

Opis filmu: http://www.cbseuropa.eu/uczuciowy-kolowrotek

Zbuntowana mama
18 sierpnia

Występują: Bonnie Somerville, James Tupper, Ona Grauer

Laura to pani domu na pełen etat. Zmęczona tym, że ani dzieci, ani mąż nie okazują jej należnego szacunku oraz przepełniona chęcią powrotu do pracy, Laura postanawia zaszaleć. Z okazji Dnia Matki wybiera się na szalony, babski weekend wraz z Trish, swoją atrakcyjną i niezamężną przyjaciółką.

Opis filmu: http://www.cbseuropa.eu/zbuntowana-mama

Whiskey Business
25 sierpnia

Występują: Pauly Shore, Cynthia Preston, John Schneider

Kiedy Nicky Ferelli, syn najpotężniejszego mafioza w New Jersey, zostaje oskarżony o morderstwo, którego nie popełnił, ucieka do małego miasteczka w stanie Tennessee, którego mieszkańcy okazują mu prawdziwą, południową gościnność. Nick zaprzyjaźnia się z grupką miejscowych, wśród których jest także Trina, dojrzała kobieta ze słabością do młodszych mężczyzn.

Opis filmu: http://www.cbseuropa.eu/whiskey-business

Świętuj 15 sierpnia z CBS Europa

15 sierpnia zapraszamy do spędzenia czasu z naprawdę dobrymi filmami, m. in.:

Żandarm i kosmici

17:20

Występują: Louis de Funès, France Rumilly, Guy Grosso

W Saint-Tropez ląduje statek kosmitów. Miejscowi żandarmi szybko orientują się, że przybysze z Kosmosu potrafią przybierać postaci napotkanych Ziemian. Szczególnie przypadają im do gustu przedstawiciele żandarmerii. Ciąg zabawnych perypetii związany jest z poszukiwaniem metody umożliwiającej odróżnienie intruzów od prawdziwych żandarmów…

Opis filmu: http://www.cbseuropa.eu/zandarm-kosmici

Miłość i taniec

19:10

Występują: Billy Zane, Amy Smart, Betty White

Jake Mitchell jest tancerzem, dwukrotnym mistrzem kraju  w swingu. Po załamaniu kariery Jake pracuje jako instruktor tańca. Pewnego dnia, podczas szkolnego pokazu dla młodzieży, widzi go na scenie nauczycielka Jessica. Kobieta jest zachwycona i wpada na pomysł, by wziąć u Jake’a kilka lekcji przed zbliżającym się ślubem. Niestety pochłonięty pracą narzeczony Jessiki, Kent, uważa pomysł za chybiony. Dziewczyna sama zaczyna uczyć się u Jake’a i wkrótce odkrywa w sobie talent. Na parkiecie między uczennicą a instruktorem rodzi się prawdziwa chemia. Jake zaczyna wierzyć, że z Jessicą może wrócić na szczyt. Dlatego namawia ją do udziału w zbliżających się otwartych mistrzostwach w swingu.

Opis filmu: http://www.cbseuropa.eu/milosc-taniec

Magiczne Święto Dziękczynienia

21:00

Występują: Jacqueline Bisset, Catherine Fitch, Gage Munroe

Rok 1860. Owdowiała Mary Bassett ciężko pracuje na farmie, próbując utrzymać siebie i trójkę dzieci. Sytuacja rodziny jest dramatyczna, a właścicielka farmy domaga się spłaty długu. Gdy zbliża się Święto Dziękczynienia, najstarsza córka Mary, Tilly, postanawia napisać w imieniu matki list do babki. Zamożna Isabella straciła kontakt z córką, lecz kiedy poznaje jej tragiczną (i mocno podkoloryzowaną) historię, bez wahania przybywa do miasteczka. Jednak Mary nie zamierza przyjąć jej pomocy…

Opis filmu: http://www.cbseuropa.eu/magiczne-swieto-dziekczynienia

Oczy anioła

22:50

Występują: Jennifer Lopez, Jim Caviezel, Terrence Howard

Sharon Pogue jest młodą policjantką pracującą na pierwszej linii frontu. Niebezpieczna dzielnica w Chicago i zwalczanie przestępczości na ulicach to ciężki kawałek chleba. Sharon jest twardym przedstawicielem sił porządkowych. Jest uczciwa
i profesjonalna, lecz czasami także zbyt wybuchowa. Sharon nosi w sobie urazy z przeszłości. Jest od lat skłócona z ojcem, który okazał się rodzinnym tyranem używającym wobec najbliższych przemocy. Pewnego dnia kobieta zostaje wezwana do wypadku samochodowego, a właściwie poważnego karambolu, gdzie pomaga pewnemu mężczyźnie.

Opis filmu: http://www.cbseuropa.eu/oczy-aniola

Love story

00:50

Występują: Ryan O’Neal, Tommy Lee Jones, Ali MacGraw

Oliver Barrett jest studentem prawa i pochodzi z zamożnej rodziny. Jennifer to córka piekarza, która na Harvardzie studiuje muzykę. Spotykają się na uczelni i wkrótce rodzi się między nimi uczucie. Kiedy Oliver przedstawia swoją dziewczynę rodzicom, ci kategorycznie sprzeciwiają się ich związkowi. Mężczyzna zrywa z rodziną kontakty i prosi o rękę Jennifer. Wydaje się, że nic nie stanie na drodze zakochanych. Jednak wkrótce pojawiają się problemy.

Opis filmu: http://www.cbseuropa.eu/love-story

Powrót do Edenu

Występują:
Rebecca Gilling, James Reyne, Wendy Hughes

Bogata i wrażliwa Stephanie Harper musi poradzić sobie z traumatycznym doświadczeniem – niemal zginęła rozszarpana przez krokodyle w zamachu na swoje życie przygotowanym przez jej męża, przystojnego tenisistę. Stephanie przechodzi serię operacji plastycznych i, przybrawszy nową tożsamość, rozpoczyna mrożące krew w żyłach działania, które mają zakończyć się upragnioną zemstą – w śmiertelną pułapkę ma wpaść nie tylko mąż Stephanie, ale też jego kochanka, będąca niegdyś najlepszą przyjaciółką bohaterki.

Opis filmu: http://www.cbseuropa.eu/powrot-do-edenu

Część 1 i 2

17 sierpnia o 19:00 i o 20:00

Część 3 i 4

18 sierpnia o 19:00 i o 20:00

Część 5 i 6

19 sierpnia o 19:00 i o 20:00

 

 

 

.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *