MediaTVN Discovery PolskaZapowiedzi TV

Sierpień na kanale ID

W sierpniu widzów kanału ID zaprasza na intrygujące produkcje odsłaniające kulisy najbardziej szokujących zbrodni. W premierowych programach poznamy m.in. historie sprytnych i jednocześnie bezwzględnych złoczyńców oraz poznamy historie kryminalne, które zaszokują niejednego miłośnika horrorów.

 

„DIABELSKA INTRYGA”

Są na świecie źli ludzie, którzy wykorzystują swoje sztuczki, aby uwodzić inne osoby, manipulować nimi, a czasami nawet… mordować. W tej serii programów poznamy mrożące krew w żyłach historie sprytnych złoczyńców, którzy dopuścili się szokujących zbrodni.

Zobaczymy, jak zwykły romans dwójki znajomych z pracy zamienił się w skomplikowaną relację, a kochankowie byli w stanie zrobić wszystko (nawet zabić!), aby chronić swój mroczny sekret. Dowiemy się, dlaczego śledztwo w sprawie podejrzanych zgonów na przestrzeni 12 lat i bomby w samochodzie doprowadziło policję do jednej osoby.

Poznamy los samotnej matki, która zaginęła w tę samą noc, kiedy przy autostradzie znaleziono palący się samochód. Choć wszystkie te historie przypominają mroczny thriller, wydarzyły się naprawdę, a sprawcą każdej z tych przerażających zbrodni był bezwzględny morderca.

Emisja: od piątku, 21 sierpnia, godz. 21:00.

„KOSZMAR NOCY LETNIEJ”

Przeniesiemy się na głębokie Południe Stanów Zjednoczonych, gdzie skwar, wilgotność powietrza i świetne kryjówki tworzą idealne warunki do popełniania nikczemnych i podłych czynów. W programach z cyklu „Morderstwo na bagnach” tłem historii kryminalnych są odmęty trzęsawisk.

Z kolei seria „Przerwana sielanka” przedstawia koszmarne przestępstwa, których sprawcy posługują się czarującym akcentem z Południa. Prześledzimy historie miłosne, w których kochankowie postanowili wyrównać rachunki. Poznamy kulisy biznesów, które miały tragiczny koniec.

Dowiemy się, jak morderstwo może raz na zawsze podzielić rodzinę. Koszmary na jawie to historie, które zobaczymy w serii programów „Prawdziwy horror”.

Z kolei programy z cyklu „Śmierć na pustkowiu” przeniosą nas do małych amerykańskich miast, od podnóża Appalachów po puste pustynie na południowym zachodzie USA. Te spokojne i idylliczne z pozoru miasteczka kryją mroczne sekrety. Popełnione tam zbrodnie zaszokują nawet najbardziej wytrawnego miłośnika horrorów.

Emisja: od poniedziałku, 3 sierpnia, godz. 23:00.

W drugim kwartale 2020 roku oferta intrygujących historii kryminalnych kanału ID trafiła średnio do ponad 3,1 mln widzów, co przełożyło się na udziały w grupie kobiet w wieku 25-59 z dużych miast równe 0,5% SHR (wzrost o 33% vs Q2 2019 r.) oraz AFF=304. Stacja cieszy się dużym dopasowaniem do jakościowych i zróżnicowanych grup kobiecych, m.in. takich jak kobiety z miast w wieku 30-59, gdzie AFF=289 czy w grupie kobiet w wieku 25-59 osiągając AFF = 211.

Dane: NAM. Q2 2019 & Q2 2020; SHR% W25-59 C100K+; AFF W25-59 C100K+, W30-59 C50K+, W 25-59 vs A 16-49; COV Q2 2020, A4+

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *