Sierpień na kanale Polsat JimJam

W nadchodzącym miesiącu Polsat JimJam zaprasza na nowe odcinki serialu „Zuzia” – od 1 sierpnia codziennie o 7:57 i 19:05. Polsat JimJam zachęca także do spędzenia czasu z bohaterką miesiąca „Pszczółką Mają” – w dni powszednie o 7:26, 11:58, 16:07 i 20:28, a w weekendy o 7:26, 16:07 i 20:28. W sierpniu Polsat JimJam zaprasza m.in. także na weekendowe maratony z serialami „Pszczółka Maja”, „LEGO Friends: Przyjaciółki z Heartlake City” oraz „LEGO Friends: Moc przyjaźni” – w każdą sobotę i niedzielę od 10:00. W każdą sobotę i niedzielę o 12:00 Polsat JimJam poleca ponadto filmowe spotkania.

 

 

BOHATERKA MIESIĄCA: PSZCZÓŁKA MAJA

pon.-pt. o 7:26, 11:58, 16:07 i 20:28 weekendy o 7:26, 16:07 i 20:28 (po dwa odcinki)

Bohaterką miesiąca zostaje… mała, sprytna, rezolutna i najbardziej znana pszczółka – Maja! Pszczółka urodziła się w trakcie niepokojów wewnętrznych – jej rodzinny ul podzielił się na dwie nowe kolonie. Pomimo ostrzeżeń pani wychowawczyni, pragnie poznać szeroki świat i decyduje się na opuszczenie ula, co uważane jest przez całą pszczelą społeczność za niewybaczalne wykroczenie, za które grozi bardzo surowa kara.

W trakcie swych licznych przygód będąca na wygnaniu Maja zaprzyjaźnia się z innymi owadami zamieszkującymi łąkę i wraz z nimi odważnie stawa czoło grożącym im niebezpieczeństwom. Zostaje jednak schwytana przez zaprzysiężonych wrogów pszczół – szerszenie. Dowiaduje się wtedy o planie ataku na swoją rodzinną kolonię. Pszczółka staje przed poważną decyzją – czy ma wrócić i ponieść należną jej karę, czy też zachować tę informację dla siebie, uratować siebie, ale skazać ul na zniszczenie. Po wielu rozterkach postanawia powrócić do ula, gdzie po ujawnieniu zbliżającego się ataku, pszczoły niespodziewanie jej wybaczają.

ZUZIA SEZON 2.
nowe odcinki

Od 1 sierpnia codziennie o 7:57 i 19:05 (po dwa odcinki)

Zuzia to rezolutna, inteligentna, dociekliwa i wesoła pięciolatka. Dziewczynka jest także niezwykle otwarta, świadoma siebie i bardzo zainteresowana wszystkim, co ją otacza. Wykazuje się odwagą, gdy sprawy przyjmują nieoczekiwany obrót i nie boi się zadawać pytań, jeśli czegoś nie jest pewna.

Dzięki temu codziennie przeżywa niezwykłe przygody – po raz pierwszy nocuje poza domem, idzie do fryzjera, spotyka nowych przyjaciół i obchodzi rodzinne święta. Z każdej z nich wyciąga wnioski i dowiaduje się wiele na temat życia.

MARATONY Z SERIALAMI: PSZCZÓŁKA MAJA, LEGO FRIENDS: PRZYJACIÓŁKI Z HEARTLAKE CITY oraz LEGO FRIENDS: MOC PRZYJAŹNI

W każdą sobotę i niedzielę od 10:00

W sierpniowe weekendy POLSAT JimJam zaprasza na maratony z ulubionymi bajkami. W tym czasie na antenie zobaczymy seriale: „Pszczółka Maja” (pięć odcinków) oraz seriale LEGO Friends – „LEGO FRIENDS: Przyjaciółki z Heartlake City” lub „LEGO FRIENDS: Moc przyjaźńi” (dwa odcinki).

ZAPRASZAMY DO NAUKI Z POLSAT JIMJAM

W dni powszednie od 10:00 do 11:03

W sierpniu zapraszamy do wspólnej nauki poprzez zabawę. W tym miesiącu na wszystkich małych widzów czekają wyjątkowe bajki, dzięki którym dowiedzą się jak należy dbać o środowisko, zdrowie i przyjaźnie, poznają także tajemnice dzikich zwierząt, oraz nauczą się jak bezpiecznie poruszać się po drodze. W ramach cyklu edukacyjnego zobaczymy bajki: „Małpka wie, nauczy cię” (dwa odcinki) „Messy jedzie do Okido” (jeden odcinek), „Dziki świat braci Kratt” (jeden odcinek) oraz „Robosamochód Poli: bezpieczeństwo na drodze” (jeden odcinek).

FILMOWE WEEKENDY Z POLSAT JIMJAM

W soboty i niedziele o 12:00

W sierpniu zapraszamy najmłodszych widzów na spotkania z bohaterami następujących filmów:

Bob na budowie: Wieżowce i parkingi

Tomek i przyjaciele: Torami do Wspaniałych Miejsc

Jasper

Chuck i przyjaciele – wielkie wyzwanie

Benjamin i księżniczka lodowej tafli

Benjamin i cyrkowe lwy

Tomek i przyjaciele: Jak lokomotywy uratowały lotnisko

Bob Budowniczy: Na Dzikim Zachodzie

CHŁOPIĘCE BAJKI

Codziennie od 17:00

W sierpniu codziennie POLSAT JimJam zaprasza na spotkania z bohaterami ulubionych chłopięcych bajek:

Ptyś i Bill (dwa odcinki)

Strażak Sam (dwa odcinki)

Robosamochód Poli

Chomp Squad (dwa odcinki)

Bob Budowniczy (dwa odcinki)

Chuck i przyjaciele

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *