Sierpniowe „Avanti” z tonikiem i płynem micelarnym 2w1

Festiwalowe stylizacje w bieli, surferski styl w plażowym wydaniu, letnia biżuteria z muszlami, wybór modnych espadryli i eko trendy w makijażu – to niektóre z tematów, które znajdą się w najnowszym „Avanti”. Sierpniowy numer miesięcznika ukaże się na rynku w piątek, 26 lipca br. Wydanie będzie można kupić także w wersji z kosmetykiem – tonikiem i płynem micelarnym w jednym.

 

 

 

Tematem sierpniowego „Avanti” są białe stylizacje z lekkim pazurem. Stylistki miesięcznika pokażą, jak przełamać romantyczne biele skórą, zamszem czy dżinsem. W numerze pojawi się również moda plażowo-surferska, w której panuje wolność zestawiania romantycznych, kobiecych elementów ze stricte sportowymi. Fanki modnych wakacyjnych klimatów będą mogły przejrzeć wybór lekkich, kolorowych espadryli, a także biżuterii z motywem muszli.

Na okładce wydania znalazła Andżelika Chruścińska – czytelniczka „Avanti”, laureatka konkursu „Dziewczyna na okładkę”, który redakcja ogłosiła w majowym numerze.

W dziale Uroda najważniejszym tematem najnowszego wydania jest ekologia. Redakcja „Avanti” wraz z ekspertami WWF przybliży ekologiczne nowinki w makijażu i podpowie, co zrobić, aby dołożyć własną cegiełkę do ratowania planety.

Sierpniowy numer miesięcznika „Avanti” będzie można kupić z dodatkiem – tonikiem i płynem micelarnym 2w1 marki Vianek.

Wydanie pojawi się w punktach sprzedaży prasy w piątek, 26 lipca br. w cenie 5,99 zł, a w wersji z kosmetykiem – 5,98 zł.

Numer będzie promowany w internecie (serwisy Gazeta.pl, media społecznościowe), radiu (radiostacje Agory), prasie (magazyny Agory) oraz w kinach sieci Helios. Działania reklamowe przygotował dział marketingu czasopism Agory.


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *