Sierpniowe cykle filmowe w Kino TV

W sierpniu Kino TV zaserwuje widzom odrobinę szaleństwa: poza lubianymi Kobiecymi Poniedziałkami i Mocnymi Piątkami zaprezentuje również cykl Ryba Atakuje. Dodatkowo na widzów czekają premiery filmów z Jimem Carreyem, Mattem Damonem i Judem Law oraz poruszający dramat „Przepiórki w płatkach róży”.

 

 

W sierpniowej odsłonie Kobiecych Poniedziałków stacja zaprezentuje m.in. zmysłowy film „Przepiórki w płatkach róży”. To  historia niespełnionej miłości: najmłodsza córka zamożnej meksykańskiej rodziny nie dostaje pozwolenia na zamążpójście, bo zgodnie z tradycją musi opiekować się matką aż do jej śmierci. Ukochany poślubia jej starszą siostrę, a ona sama – by dać ujście gorącym emocjom – przygotowuje dla nich i reszty rodziny niezwykłe potrawy. Poruszający film Alfonsa Arau  kręcono w Meksyku i w stanie Teksas. Kino TV pokaże go w poniedziałek, 5 sierpnia o godz. 21:00. W kolejne Kobiece Poniedziałki widzowie zobaczą takie tytuły, jak: „Zaślepiona”, „Nora Roberts – Miasteczko Innocence” oraz „Chloe”.

Ekstremalnych wrażeń dostarczy wtorkowy cykl Ryba Atakuje! Już 6 sierpnia o 21:00 postrach
na ekranach telewizorów zasieją „Rekiny z plaży”, produkcja gatunkowo plasująca się pomiędzy horrorem, komedią a science-fiction. Czy urlopowicze przetrwają atak rekinów, które nauczyły się pływać w piasku? Tydzień później w filmie „Dwugłowy rekin atakuje” w głównych rolach pojawią się Carmen Electra i zmutowana wodna bestia. Z kolei 20 sierpnia Kino TV pokaże „Piraniokondę”, trzymającą w napięciu opowieść o bitwie między hybrydą anakondy i piranii i ekipą filmową, która niechcący znalazła się na jej terytorium. Ostatnia odsłona cyklu – 27 sierpnia – przyniesie odpowiedź na ważne pytanie – kto wygra w pojedynku „Megaszczęki kontra megamacki”.

Jeśli piątki, to tylko Mocne Piątki w Kino TV. 16 sierpnia stacja zaprezentuje sensacyjny thriller „Dorwać Cartera” z udziałem gwiazd :Sylvestra Stallone’a i Mickey’a Rourke. Film przedstawia historię egzekutora długów, który nie może pogodzić wymagającej profesji z życiem prywatnym. Podczas wyjazdu w rodzinne strony na pogrzeb brata, trafia na ślad tajemnicy zmarłego, która mogła być przyczyną jego śmierci. W Mocne Piątki widzowie zobaczą również filmy „Obrońca”, „Brick Mansions: Najlepszy z najlepszych”, „Paintball” i „Snajper 3”.

Poza cyklami w sierpniu na antenie Kino TV premierę będą miały dwie części przygód zwariowanego specjalisty od odnajdywania zaginionych zwierząt: „Ace Ventura: Psi detektyw” (środa 14 sierpnia) i „Ace Ventura: Zew natury” (środa 21 sierpnia) z Jimem Carreyem w roli głównej oraz kultowy „Utalentowany pan Ripley” z udziałem Matta Damona, Gwyneth Paltrow, Jude’a Law i Cate Blanchett.

Kobiece poniedziałki

5 sierpnia, godz. 21:00 – „Przepiórki w płatkach róży”

12 sierpnia, godz. 21:00 – „Zaślepiona”

19 sierpnia, godz. 21:00 – „Nora Roberts – Miasteczko Innocence”

26 sierpnia, godz. 21:00 – „Chloe”

Ryba atakuje

6 sierpnia, godz. 21:00 – „Rekiny z plaży”

13 sierpnia, godz. 21:00 – „Dwugłowy rekin atakuje”

20 sierpnia, godz. 21:00 – „Piraniokonda”

27 sierpnia, godz. 21:00 – „Megaszczęki kontra megamacki”

Mocne piątki

2 sierpnia, godz. 21:00 – „Obrońca”

9 sierpnia, godz. 21:00 – „Brick Mansions: Najlepszy z najlepszych”

16 sierpnia, godz. 21:00 – „Dorwać Cartera”

23 sierpnia, godz. 21:00 – „Paintball”

30 sierpnia, godz. 21:00 – „Snajper 3”

Premiery poza cyklami

14 sierpnia, godz. 21:00 – „Ace Ventura: Psi detektyw”

21 sierpnia, godz. 21:00 – „Ace Ventura: Zew natury”

11 sierpnia, godz. 21:00 – „Utalentowany pan Ripley”

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *