Sierpniowe premiery VOD od Kino Świat (wideo)

Nieoczekiwana zmiana miejsc z Drew Barrymore w podwójnej roli, spektakularny film wojenny z Orlando Bloomem i Scottem Eastwoodem o najbardziej heroicznej bitwie w Afganistanie i mroczny kryminał z Johnem Travoltą o śledztwie w Teksasie.

 

„Dublerka” (6.08)

 

 

Nagrodzona Złotym Globem Drew Barrymore („Santa Clarita Diet”, „50 pierwszych randek”) w przewrotnej komedii o byłej gwieździe kina i ambitnej dublerce, które zamieniają się miejscami.

Błyskotliwa i pełna humoru opowieść o odzyskiwaniu kontroli nad własnym życiem i podążaniu za marzeniami.

„Kamdesh. Afgańskie piekło” (13.08)

 

 

Oparty na faktach film wojenny, przedstawiający najbardziej heroiczne starcie w historii wojny w Afganistanie – bitwy pod Kamdesh, podczas której 54 amerykańskich żołnierzy bohatersko odparło atak ponad 400 Talibów.

Naszpikowana akcją i zrealizowana z wielkim rozmachem amerykańska produkcja została doceniona nie tylko przez krytyków, ale też przez samych weteranów bitwy z 2009 roku.

„Zatruta róża” (20.08)

 

 

John Travolta („Pulp Fiction”) i nagrodzony Oscarem Morgan Freeman („Skazani na Shawshank”) w mrocznym thrillerze producentów „Niezniszczalnych” i „Oceanu ognia”.

W obsadzie „Zatrutej róży” znaleźli się także: Famke Janssen („X-Men: Ostatni bastion”), Brendan Fraser („Miasto gniewu”, „Mumia powraca”), Peter Stormare („Amerykańscy bogowie”, „Fargo”) i Robert Patrick („Terminator 2: Dzień sądu”, „Z archiwum X”).

„Ojcowie kontra zięciowie” (23.08)

 

 

Trzy piękne córki, trzech zdesperowanych ojców, trzech niechcianych kandydatów na zięciów i jedna wielka katastrofa!

Łamiąca rodzicielskie serca komedia Marca Rothemunda – wielokrotnie wyróżnianego twórcy, w tym zdobywcy nagrody za najlepszą reżyserię na festiwalu filmowym w Berlinie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *