Sierpniowe „Wysokie Obcasy Extra” z Madonną na okładce oraz audiobookiem „Moja najdroższa”

Bohaterką okładki najnowszego wydania „Wysokich Obcasów Extra” jest Madonna – najsłynniejsza kobieta w historii muzyki pop, skandalistka walcząca o prawa kobiet i mniejszości, która za chwilę skończy 60 lat. Redakcja magazynu przedstawi sylwetkę artystki oraz odkryje sekrety jej urody. W sierpniowym numerze można też przeczytać o fenomenie projektanta Alexandra McQueena, o tym ile znane osoby oddałyby za młodość oraz rozmowę z seksuologiem Andrzejem Gryżewskim o letnich romansach. Wydanie będzie można kupić z poruszającym audiobookiem Gabriela Tallenta „Moja najdroższa”.

 

 

Madonna to nie tylko uznana artystka, która sprzedała ponad 300 mln płyt, ale też skandalistka walcząca o prawa innych: Jestem polityczna, wierzę w wolność wyrażania siebie. Wierzę w równe prawa dla wszystkich ludzi. I wierzę, że kobiety powinny być paniami własnej seksualności i własnej ekspresji seksualnej. Nie wierzę za to, że jest jakiś określony wiek, w którym nie możesz mówić, czuć i być tym, kim chceszmówi gwiazda. W sierpniowym numerze magazynu redakcja przedstawi „Ewangelię wg Madonny”.

W nowym wydaniu „Wysokich Obcasów Extra” czytelnicy znajdą również:

– TEMAT NUMERU: „Ile oddasz za młodość?” – opowieści terapeutki Ewy Woydyłło, fotografa Tadeusza Rolkego, aktorki Renaty Dancewicz i aktora Macieja Stuhra o potyczkach z czasem.

– w dziale ON RZĄDZIŁ MODĄ – sylwetka projektanta Alexandra McQueena: Miał wizję kobiety, która ma nosić jego ubrania. Chciał, by były dla niej zbroją, by dodawały jej sił. Chciał, by świat się tej kobiety obawiał. Wysyłał na wybiegi i w świat kolejne kreacje dla takich kobiet. Szukał seksu, fetyszy. Nie unikał makabry, jego moda miała kły i pazury. Często dosłownie.

– PSYCHOLOGIA: „Czym jest polska melancholia” – Mira Marcinów autorka książki „Historia polskiego szaleństwa” w rozmowie z Agnieszką Jucewicz opowiada o historii tęsknicy – polskiej melancholii XIX wieku, dzisiaj określanej depresją.

– SEKS: „Co było w Mielnie, zostaje w Mielnie” – o letnich romansach, odkrywaniu nowych doznań w seksie oraz o tym, dlaczego polscy mężczyźni są słabsi we flirtowaniu od cudzoziemców, mówi seksuolog Andrzej Gryżewski.

– PARA W PODRÓŻY – opowieść Adeli Tarkowskiej o podróży rowerem dookoła świat, w którą wyruszyła wraz ze swoim chłopakiem przed ośmioma laty.

Sierpniowy numer „Wysokich Obcasów Extra” będzie można kupić z audiobookiem Gabriela Tallenta „Moja najdroższa”. Powieść odniosła ogromny sukces w USA i na świecie, została ogłoszona najważniejszą książka 2017 roku przez „Washington Post” i „New York Timesa” – to poruszająca historia o okrucieństwie wyrządzonym z miłości i o ocaleniu, która porusza w człowieku najgłębsze emocje.

Wydanie będzie dostępne w sprzedaży od 19 lipca do 16 sierpnia br. w cenie 7,99 zł; wersja z audiobookiem będzie kosztować 9,99 zł.
Numer wspiera promocja w internecie (Wysokieobcasy.pl, Wyborcza.pl, Facebook), w prasie („Gazeta Wyborcza” i jej tygodniki, tygodnik „Polityka”) oraz na nośnikach reklamy zewnętrznej. Działania reklamowe przygotował dział marketingu „Wysokich Obcasów”.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *