MediaTVP

Siódma edycja „The Voice Senior” w TVP2! (wideo)

Już jutro o godzinie 20:00 antena TVP2 rozbłyśnie blaskiem rozśpiewanych seniorów po 60. roku życia. Kultowy format „The Voice Senior” powraca z 7. odsłoną, w której nie zabraknie wzruszeń, niezwykłych talentów i inspirujących życiowych historii.

 

„The Voice Senior” udowadnia, że na spełnianie marzeń nigdy nie jest za późno. W najnowszym sezonie przed trenerami staną uczestnicy, dla których muzyka jest pasją całego życia, a scena – miejscem, gdzie czas przestaje mieć znaczenie. Ich muzyczne poczynania obserwować będą: debiutująca w roli trenerki Majka Jeżowska, po raz drugi Robert Janowski oraz Andrzej Piaseczny i Alicja Majewska, którzy po raz czwarty swoją wiedzą i doświadczeniem pomogą seniorom oszlifować ich wokalne diamenty.

„The Voice Senior” to nie tylko wielkie polskie szlagiery i światowe przeboje! To przede wszystkim historie, które chwytają za serce. Już od pierwszego odcinka poznamy niezwykłe opowieści o miłości, walce, pasji, trudnych wyborach i odwadze, by w jesieni życia stanąć w świetle jupiterów.

W siódmej edycji talent show nie mogło zabraknąć Marty Manowskiej, która zawsze z entuzjazmem poznaje nowych utalentowanych seniorów. U jej boku po raz pierwszy widzowie będą mogli zobaczyć Łukasza Nowickiego, dla którego możliwość poprowadzenia programu okazała się spełnieniem zawodowych marzeń.

 

 

Od lat nie mam telewizora i nie oglądam telewizji, ja ją jedynie tworzę. Ale jednym z nielicznych programów, który naprawdę lubię i który mnie interesuje, jest właśnie „The Voice Senior”. To format, który od zawsze marzyłem poprowadzić, bo wolę rozmawiać i poznawać ludzi 60 plus niż tych poniżej trzydziestki. Fascynuje mnie dojrzałość. Lubię patrzeć na twarze, na których widać prawdę, historię (nie zawsze łatwą i radosną) wyznał niedawno Łukasz Nowicki.

Siódmą odsłonę „The Voice Senior” widzowie będą mogli oglądać od 3 stycznia 2026 roku o godzinie 20:00 w TVP2 oraz na platformie TVP VOD

foto. Waldemar Kompała, Natasza Młudzik, Arsen Petrovych, TVP

źródło. TVP

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *