„Skanalizowani” na antenie Canal+ Premium! (wideo)

Ten program to wywiady inne niż wszystkie. Wybitni polscy stand-uperzy, Michał Kempa i Wojciech Fiedorczuk w rozmowach z gwiazdami polskiej kinematografii. Nietuzinkowa para „dziennikarzy” w oparach absurdu i z przymrużeniem oka odkrywa kulisy powstawania produkcji filmowych. Na pierwszy ogień poszedł Sebastian Fabijański, który opowie o swoim udziale w „Legionach”. Tych wywiadów nie da się opisać słowami, trzeba je po prostu zobaczyć!

 

 

Format jest kontynuacją „Dozgonnych”. Ta sama para prowadzących w marcu odkrywała kulisy serialu „Mały Zgon” w reżyserii Juliusza Machulskiego, a na ich pytania odpowiadali Piotr Grabowski, Julia Wyszyńska, czy Mirosław Haniszewski. A kogo jeszcze zobaczymy w „Skanalizowanych”? Kolejnym gościem będzie Adam Woronowicz, którego już 13 czerwca zobaczymy na antenie CANAL+ Premium w komedii „Mayday”.

Producentem „Skanalizowanych” jest Dominik Drzewiecki. Producentem wykonawczym Piotr Ziółek. Kierownikiem produkcji Zuzanna Zajdowska-Dryszel oraz Joanna Zińczuk. Reżyserią zajęła się Beata Harasimowicz, która wraz z Zuzanną Dobrucką-Mendyk, Michałem Kempą oraz Wojciechem Fiedorczukiem odpowiadają również za scenariusz. Realizacja TV Jarosław Budner. Montaż Szymon Tarwacki.

 

"SKANALIZOWANI" – Sebastian Fabijański

Miało być o "Legionach", ale gdzie dwóch Polaków, tam 3 zdania na każdy temat… 💥Sebastian Fabijański w 👥"SKANALIZOWANYCH" – nowym cyklu absurdalnych wywiadów z gwiazdami!🐎 "Legiony" – w niedzielę 31 maja o 21:30 w CANAL+ PREMIUM

Opublikowany przez CANAL+ Filmy i seriale Sobota, 30 maja 2020

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *