Skandale rodu Kennedych i Britney Spears w Zoom TV

Zoom TV zaprasza na kolejne premierowe odcinki fascynującego dokumentu Skandale Hollywood. Tym razem program przybliży ciemną stronę prezydenckiej Rodziny Kennedych, która obok licznych sukcesów i osiągnięć ma na koncie również morderstwa, wypadki, samobójstwa i przedawkowania narkotyków. Drugą bohaterką dokumentu będzie piosenkarka Britney Spears, jedna z największych gwiazd muzyki pop swojego pokolenia .

 

PREMIERA ZOOM TV

Skandale Hollywood

dokument, USA 2014

Program, który ujawnia najciemniejszą stronę amerykańskiej fabryki snów – Hollywood. W trzecim odcinku poznamy sekrety prezydenckiej rodziny Kennedych, jednego z najbardziej szanowanych i wpływowych rodów amerykańskich, a w czwartym największej gwiazdy muzyki pop swojej generacji – Britney Spears

środa, 15 maja / 13:55 sezon 1, odcinki 3-4

odc. 3: „Rodzina Kennedych”
odc. 4: „Britney Spears”

PREMIERA ZOOM TV

Totalna rozgrywka

reality TV, USA 2014

Przed uczestnikami programu stoi nie lada wyzwanie, muszą pokonać olbrzymi tor przeszkód, biegnący przez ląd, wodę, a nawet błoto! Nie zabraknie komicznych porażek, upadków, ale i zaciętej rywalizacji, bo tylko najlepszy z nich zgarnie główną nagrodę – 50 000 dolarów.

czwartek, 16 maja / 20:00 sezon 7, odcinek 1

PREMIERA ZOOM TV

Luksusowe domy nad jeziorem

dokument, Kanada 2018

Czy istnieje równie wymarzone miejsce do życia, jak dom nad jeziorem? Każdy odcinek programu przedstawi potencjalnych kupców niezwykłych posiadłości, którzy marzą o zamieszkaniu z dala od miejskiego zgiełku i koniecznie blisko jeziora. Kupcy zobaczą trzy wyjątkowe domy i będą musieli zdecydować, który z nich wybiorą.

czwartek, 16 maja / 20:55 sezon 1, odcinki 3-4

PREMIERA ZOOM TV

Agentki czystości

reality tv, Rosja 2016
reż. Siergiej Primak

Czy młode i seksowne dziewczyny mogą być bohaterkami programu o sprzątaniu? Czemu nie! Nastazja i Julia dokonają prawdziwej rewolucji w domach ludzi, którzy zapomnieli o znaczeniu słowa porządek. Dzięki najnowszej propozycji Zoom TV dwie piękne kobiety nie tylko oswoją innych z odkurzaczem, ale też na dobre pożegnają się z brudem, kurzem i toną niepotrzebnych rzeczy. Nastazja i Julia udowodnią, że przy odrobinie chęci mogą lśnić nawet domy największych bałaganiarzy!

poniedziałek, 13 maja / 20:00 sezon 1, odcinki 5-6


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *