Prasa - Ksiązka

Skarb Kibica „Ekstraklasa” w najbliższy piątek z Przeglądem Sportowym

29 stycznia z Przeglądem Sportowym ukaże się Skarb Kibica „Ekstraklasa”. W dodatku znajdą się kadry wszystkich drużyn, przewidywane wyjściowe jedenastki, informacje o zimowych transferach, aktualne zdjęcia zespołów oraz omówienie szans, atutów i słabych stron poszczególnych drużyn.

 

– Ekstraklasa zaczyna rundę wiosenną już w połowie zimy, ale przyspieszenie rozgrywek nie zaskoczy kibica naszej ligi – 29 stycznia, a więc dniu wznowienia rozgrywek, w kioskach i na platformach cyfrowych, jak zwykle ukaże się Skarb Kibica mówi Paweł Wołosik, redaktor naczelny Przeglądu Sportowego.

W nowym Skarbie Kibica nie zabraknie również bilansu ligowych trenerów i sędziów, danych o budżetach, a także terminarza piłkarskiej wiosny. Czytelnicy będą też mogli zapoznać się z analizą nadchodzącej rundy w kontekście zbliżających się mistrzostw Europy. Treści z dodatku uzupełni podsumowanie rundy jesiennej oraz historyczne statystyki takie jak tabela wszech czasów, bilans poszczególnych klubów z każdym z ligowych rywali, panteon mistrzów Polski i inne.

Piątkowe wydanie wraz ze Skarbem Kibica „Ekstraklasa” będzie dostępne w sprzedaży 29 stycznia w cenie 8,90 zł, jak również w aplikacji oraz dla subskrybentów przegladsportowy.pl. Redaktorami prowadzącymi dodatku są Marcin Dobosz i Robert Piątek, a za jego przygotowanie graficzne odpowiadają Cezary Piotrowski i Krzysztof Firląg.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *