Skończyły się zdjęcia do serialu „Powrót” – najnowszej produkcji Canal+ Polska (wideo)

Padł ostatni klaps na planie POWROTU, komediowego serialu produkcji CANAL+, na podstawie scenariusza Krzysztofa Raka („Bogowie”, „Sztuka Kochania. Historia Michaliny Wisłockiej”). To serial, jakiego jeszcze na polskim rynku nie było. Historia faceta, któremu śmierć przemeblowała życie. Jej główny bohater, czterdziestoletni Jan nagle umiera na zawał serca, ale… zmartwychwstaje. I o zgrozo widzi, że jego dotychczasowe życie było warte jeszcze mniej, niż sądził. Czy jego niespodziewany powrót cokolwiek zmieni?

 

Ostatnie dwa lata dla wielu ludzi były punktem zwrotnym, w którym zaczęli myśleć o poważnych zmianach w swoim życiu. Jednak jak bywa z tego typu postanowieniami, większość z nas niewiele zrobiła. O tym jest POWRÓT. O całym naszym popapranym świecie, który ciągle testuje naszą wytrzymałość. To historia o potrzebie odrodzenia i prawdziwej wolności, która zmienia nasze życie na lepsze. POWRÓT to pozytywna opowieść, która może skłonić do zastanowienia. A przy sposobności na pewno rozbawić mówi autor scenariusza i producent kreatywny POWROTU, Krzysztof Rak.

 

 

W głównej roli Jana występuje Bartłomiej Topa, któremu towarzyszą między innymi Wojciech Mecwaldowski, Magdalena Walach, Maria Dębska i Matylda Giegżno.

Jestem przekonany, że to będzie wyjątkowy serial, który zainspiruje, ale też będzie bawił i wywoła emocje, których żaden inny serial jeszcze nie wywołałmówi Bartłomiej Topa, odtwórca głównej roli.

Wszystkie odcinki wyreżyserował Adrian Panek („Daas”, „Wilkołak”). Za zdjęcia odpowiada Karina Kleszczewska („Hiszpanka”), za scenografię Daria Dwornik („Kruk”), a za kostiumy Małgorzata Fudala („Klangor”). Producentem serialu jest Wonder Films – dom produkcyjny stworzony przez trójkę dobrze znanych w branży producentów: Klaudiusza Frydrycha, Krzysztofa Raka i Ingę Kruk.

Informacja o szczegółowej dacie premiery już wkrótce.

Serial produkcji oryginalnej CANAL+ będzie można obejrzeć na antenie CANAL+ oraz w serwisie canalplus.com

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *